PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

[quote="LejlaPr date=1423553015"]
Rokovi su zadnje dvije sedmice za IV godinu,prva sedmica za III,tako je barem dogovoreno,da bi studenti koji polažu predmete i iz jedne i druge,mogli stići.Koliko će se toga pridržavati,to je pitanje :) Pozdrav
[/quote]
Hvala puno kolegice, ma znala sam ja to nego zaboravila  :)

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Ta odluka je važila za prošlu školsku godinu,ne vidim daje nova donesena,samo se na nju pozivaju kad nešto zeznu...Da li se ovaj praznik,1 Mart koji pada u nedjelju,prenosi na ponedjeljak,znal neko..To zbog obligacija,pošto on u principu daje rokove ponedeljkom,ondam bi mogli računati da neće biti 2. ako se taj praznik prenosi,već 9.,ako opet ide po staroj praksi da daje ponedeljkom...

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Ma biće ti opet rokovi sredinom marta, neće svakako bit ništa u prvoj sedmici sigurno, valjda će izbacit ovih dana da vidimo....

marokanac
Posts: 20
Joined: Wed Dec 14, 2011 1:55 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by marokanac »

Vala je ovaj j.... fakultet dohak´o mnogima i proizveo hronicnu frustraciju..

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Imal ko iskustva sa ovim profesorom dr dženan đonlagić,kažu prije nekolko godina predavao Ekonomsku politiku kod nas...Kakav je......Sada je izgleda na Finansijama,bar na predavanjima po ovom novom rasporedu...

Japp
Posts: 3
Joined: Wed Feb 11, 2015 9:16 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by Japp »

Pozdrav,
student sam starog sistema, ostalo mi krivicno i medj.sa trece godine. Skoro sest godina nisam nista polagala, sad sam se "probudila". Moze li mi neko pomoci i reci kako da spremam ispite? Dal mogu iz skripti, koje skrpte preporucujete? Dal se jos uvijek pitanja na medjunarodnom ponavljaju? Ako da, gdje ih mogu pronaci?
hvala unaprijed svima

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

E imaš ovdje sve na forumu, uzmeš temu ispita koji polažeš i čitaš polako, imaš napisano kako se polaže i koja se pitanja vrte, a skripte sve imaš u kopirnici pored faxa oni imaju sve što treba, inače skripte su ti sasvim dovoljne... Meni je ostalo malo da završim pa ti ja sad ne mogu oko tih ispita s treće ništa objasnit, a ne znam znaš li da ti je rok (kao i svima nama po starom sis.) da završiš fax do kraja ove školske godine, inače te prebacuju na bolonju. Mi smo pokrenuli peticiju da se rok odloži za jednu godinu pa potpiši se online, ima ovdje ta tema otvorena, vidjećeš na forumu, sretno.

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Jel i kod vas nema zvanične stranice faxa opet?

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Kod mene ima, sad gledala.

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Došlo je i kod mene,nešto radili,ubacivali rasporede predavanja po godinama,evo i Rizvanović ostaje na Mešun.Finansijskom pravu,daj bože i da ostane nas 'stare' da pita...I Aida ne leti nikom plaho da objašnjavaš,ni hvala ne dobiješ reda radi..

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”