PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Ma jest moguć što nije, iskoristi to još dok postoji stari sistem, najbolje ti je, ako već ne možeš doć u Sarajevo da nazoveš studentsku pa se raspitaj, samo ne rade danas. Ja milsim molba dekanu i onda ostalo sve isto kao i kad diplomiraš ono ispunjavaš onaj rozi obrazac, uplatiš kolko treba za uvjerenje i diplomu i to je to, a najbolje ti je nazvat pa fino se raspitat.

hilmo h
Posts: 139
Joined: Wed Jan 14, 2015 9:06 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by hilmo h »

moja sestra stepenovala u oktobru 2014, treba: molba dekanu, predati index, i uplat od 30 km, poslije par dana odeš i dobiješ uvjerenje o diplomiranju--- zvanje pravnik, diplome nema za taj stepen, a predhodno položiš drugu godinu, onda se podnese zahtjev dekanu za stepenovanje- koji on obično brzo odobri i onda polažeš iz treće radno i iz četvrte upravno pravo--

aaaaaalma
Posts: 11
Joined: Mon Nov 08, 2010 7:31 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aaaaaalma »

E hvala vam puno.Imam vec obje ciste i radno i upravu polozenu,tacnije ostalo mi je jos 2 ispita da diplomiram ali eto opet da iskoristim da mi ne propadne ulozeni trud.Navelo me na razmisljanje ova inicijativa za produzenje roka studiranja.U svakom slucaju hvala vam jos jednom na informacijama.Ja sam inace odsjek Tuzla,ali boravim u Sarajevu od prije par mjeseci pa samo jos jedno pitanje ako je neko upucen bi me interesovalo.Mogu li to odraditi u Sarajevu u studentskoj da ne idem u Tuzlu?

hilmo h
Posts: 139
Joined: Wed Jan 14, 2015 9:06 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by hilmo h »

nazovi studensku i pitaj - broj 033 223 136, ja mislim da možeš prenjeti dosije  iz tuzle u sarajevo, tako su neki uradili iz zenice

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

E možeš prenijeti papire što kaže kolega i na uvjerenju će ti pisati da si završila u Sarajevu, tako mnogi rade.

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Zna li neko slučajno ima li sandučića u holu? Super bi bilo da u toku ove sedmice možemo prijaviti usput i za april i za maj ispite, da se ne dolazi dvaput, postave ih uvijek ranije samo ne znam tačno kad....

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by shitz »

Kolegice, planiram sutra otići do faxa, pa ću javiti ako budu postavljeni sandučići za prijave.

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

OK hvala kolegice!

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by shitz »

Sandučići još nisu postavljeni, maloprije sam bila na faxu.

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Ma ništa onda, tebi kolegice hvala...

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”