PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
dulcinella
Posts: 64
Joined: Fri Jul 24, 2009 7:02 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by dulcinella »

[quote="Kaktus"]
http://www.pfsa.unsa.ba/pf/apsolventski ... iv-godina/ Hoce li mi iko reci jeli ovo njihova neka nova furka..da su dali ispite iz 4 godine prvih 15 dana a drugih 15 dana ispite trece godine..mislim ovo je katastrofa..sad cu poslat onom Halepicu mail..mislim ovo je katastrofa..stvarno..uzas..  :@
[/quote]

Slazem se! Dno dna... Sto je najgore, i ispiti s trece su u prvoj polovici mjeseca, barem ovi koji su objavljeni, MJP 12.03, KPP 13.03.

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Pište prodekanu,ja se posvađao prošle sedmice zbog rokova,imamo pravo,prije na 15 dana najmanje da budemo obavješteni o terminu..Fino mu citirao članove zakona i kalendar aktivnosti UNSA gdje piše da se starom režimu mora to dati prije na 15 dana..ja ne mogu više da se sam il nas par svađamo sa njima,niko nas same ne.... ni stručno,probaju nešto slagat.......

Kaktus
Posts: 100
Joined: Tue Jan 22, 2013 3:34 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by Kaktus »

Ja iskreno mislim da je ovo za dekana..uslovljavas me sa obligacijama..onda das ispite iz 4 godine u prvih petnaest dana..ma ovo treba da se svi bunimo a ne par studenata..jer im sve i prolazi sto vecina spava i ne reaguje..ako nista mi koji nismo u Sa da posaljemo svi mailove sutra prodekanu..a ovi koji su u Sa nek mu odu direktno..jer ovo je prevrsilo svaku mjeru..ponasaju se kao da smo stoka..strasnoo..i sta sada nama koji smo sa strane propadose rokovi iz gpp iz privrede..i da ne nabrajan..a ovim studentima koji nisu dali obligacije sve propada radi njihove anarhije i bezobrazluka..ovom se trdba stati u kraj..hajmo saljite raja mailove..a ovi koji mogu nek idu direktno na faks.. :k835:

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Ja sam stalno u frci sa njima,lažu ko psi,sa Borom ne mogu nikako,a prodekan se bori koliko može,al ga niko ne ferma,zbog Anarhije koja je stvorena,davno sam mu rekao da je Saltaga onako pijan bolje vodio fax nego Boro....

anastasia84
Posts: 182
Joined: Fri Apr 22, 2011 3:35 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by anastasia84 »

  PROPADE NAM SVIMA MARTOVSKI ROK LJEPO SU NAS          Z A J E B A L I !!!

  obavjestava nas da nam je rok par dana pred ispit ovo nema nigdje

Kaktus
Posts: 100
Joined: Tue Jan 22, 2013 3:34 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by Kaktus »

Treba na ovo reagovat..stvarno da im se stane u kraj jer ovo vise nema smisla..sa ovim su prevrsili svaku mjeru..ko.moze nek posalje mail prodekanu i dekanu..a ako mogu kolege iz sa nek se organizuju da se ode dirketno ili kod dekana ili prodekana a mi cemo poslati mail..jer je drugacije kad nas vise reaguje nego.dvoje troje..

anastasia84
Posts: 182
Joined: Fri Apr 22, 2011 3:35 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by anastasia84 »

[quote="anastasia84"]
  PROPADE NAM SVIMA MARTOVSKI ROK LJEPO SU NAS  ZEZNULI

  obavjestava nas da nam je rok par dana pred ispit ovo nema nigdje
[/quote]

bajkica
Posts: 47
Joined: Sun Sep 13, 2009 10:35 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by bajkica »

Kolege..molila bih vas da se bar nekada solidarisemo i kao sto je kolegica kaktus rekla da ovi koji su u Sarajevu sutra dodju na fakultet..posto sam se ja vec cula sa par kolega pa da odemo direktno kod prodekana i dekana da se ovome stane u kraj..ko je u mogucnosti nek mi se javi u poruci ili ovdje da se sve dogovorimo kada cemo se naci..jer sto mi budemo vise sutili to ce oni vise sprovoditi svoj bezobrazluk..jer svi sjedimo i aminujemo sta god da oni napisu i urade..nadam se da cemo pokazat bar ovaj put kolegijalnost jer ne radimo ovo samo radi sebe nego radi sviju nas..ko moze sutra nek mi se javi pa da se izorganizujemo..

LejlaPr
Posts: 25
Joined: Thu Jan 29, 2015 9:01 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by LejlaPr »

Hvala ti unaprijed.Ja sam iz Zavidovića,i ne mogu doći,ako saznaš neku korisnu informaciju,molim te da nas obavijestiš.Ovako nam je martovski rok,skoro pa propao,što im je možda i bio cilj,hvala

Swatch83
Posts: 478
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:47 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by Swatch83 »

Ja sam iz Sa ali mogla bih doći jedino sa vrlo aktivnim dvogodisnjakom....peticiju sam potpisala i ako mogu uraditi bilo sta, ovako on line,vrlo rado ću. Realno sa djetetom mislim da neće ici.

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”