PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Zna li se ista za socijalni?

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Mislim da svi čekamo da završe,ako su i počeli,da vidimo kakve su odluke donijeli. Trebalo je valjda u 10 da počne sjednica...A kako je kod nas možda i do sutra ništa ne saznamo,pred nama je..

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Ok hvala.

endem
Posts: 88
Joined: Fri Mar 26, 2010 12:23 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by endem »

Evo izgleda nista od socijalnog, za stari sistem je odobren bezuslovni upisna IV godinu!  Jedino je stara bolonja dobila socijalni

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

A šta mi imamo koji smo bezuslovno upisani,ništa kao i stara bolonja..na istom smo..Da su makar tražili ukidanje liste uslovnih ispita ko ima odobren bezuslovni..Bez onog nemoguće..kako je bilo prije nekoliko godina kako čujem da se sve moglo polagati,znači moglo je i sada .Zbog obligacija gotovo čitav režim zaglavljen....Al neka nam svima to treba samo se ćuti a neko govori u naše ime.....

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Kolega Endem,nije stara Bolonja dobila socijalni rok več ta Nova bolonja..Kolizija ko je imao pravo i prošle godine i stari režim dobio bezuslovni upis..Joj alaj se ovi iz Udruženja hvale majko moja koji su to narcisi...Saopštenje treba da bude saopštenje a ne promocija pojedinaca koji su bože moj spasili studente..Niko od nas nije bio poplavljen samo nova Bolonja,jer im je to argumenat za Socijalni rok..Mi ostali nismo..Ja za sekundu da poginem idući na ispit u Maju u Doboju..Al eto nismo svi isti..

endem
Posts: 88
Joined: Fri Mar 26, 2010 12:23 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by endem »

Msm kolega da oni imaju manje rokova, tj da su imali samo jedan rok u septembru

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Valjda,puno ne pratim to..Samo sam onako skrenuo ti pažnju da je njima a ne staroj bolonji,da nebi sad morao da objašnjavaš vazdan,šta i kako,kontaš..Grečka se desi..Nisam ništa drugo imao namjeru..

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Dali ko zna kako če biti u Sarajevskom kantonu što se tiče održavanja nastave,tj.ispita.Sutra recimo U TK srednje i osnovne škole ne rade,a vjerovatno ni fakulteti,zbog dana učitelja..A kažu da najvjerovatnije neće ni 6. ni 7.zbog bajrama,to će kao direktori odlučit,javit će..Pa ako neko sa Sarajevskog Kantona,tj.u vezi sa našemg faksa nešto zna neka piše..Na onoj novoj stranici nema još ništa..

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Ima li ko da se je upisivao da mi može reći šta sve plaćamo osim 100km po nepoloženom ispitu, stari sistem? Je li samo i bilioteka 5km, je li to sve? 

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”