PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Podforum za studente koji studiraju po starom nastavnom planu i programu.
endem
Posts: 88
Joined: Fri Mar 26, 2010 12:23 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by endem »

znace se u srijedu, tako sam ja procito obavjestenje usp-a na fb

duga
Posts: 37
Joined: Fri Mar 05, 2010 2:54 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by duga »

Jedno mozda glupo pitanje: Obnavljam 4. godinu, s tim da od prosle godine imam odobeno polaganje stepena-radno i upr avu. Da li placam 800 KM ili mogu 200 KM, jer ne planiram nista drugo polagati? Je li neko imao ovaj slucaj?

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Komplikovano pitanje,jer  svako tumači drugačije..Ja samo znam da je poodavno moja kolegica nešto tako imala,i digla galamu i platila samo 200 KM jer je htjela da samo Stepenuje..Mislim da treba da molbu napišeš i tražiš samo uplatu za stepen,jer je to poseban stepen studija i evo gledam svoje uvjerenje gdje piše:izdaje se 'Uvjerenje o Diplomiranju'..naravno  za sticanje više školske spreme.Prema tome da je to bilo prije totalne anarhije na faksu ne bi bio problem.Sad ti ne smijem ništa reči..Na našoj studenstskoj jednu stvar pitaj svaki put drugog na šalteru dobićeš od svakog različit odgovor.Savjet bez obzira na sve,a možda i ne bude problema,da napišeš zahtjev Dekanu za omogućavanje polaganja,odnosno uplate samo ta dva ispita,jer ti je već odobreno i omogućeno polaganje razlike ispita za sticanje stručnog naziva Pravnika,formuliši nekako to..Sretno..

duga
Posts: 37
Joined: Fri Mar 05, 2010 2:54 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by duga »

Hvala ti.  U prevodu- slabe sanse....

vuk usamljeni
Posts: 440
Joined: Mon Jun 30, 2014 9:32 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by vuk usamljeni »

Ma pokušaj...kažem ti da je druga situacija,od recimo prije 5-6 godina,bilo bi sve u redu..od tada sam pauzirao do ove  može se već reći bivše školske godine,i zatekao sam potpuni haos,,,Katastrofa..Kažem ti napiši zahtjev,ništa ih ne pitaj i insistiraj da prime,pa onda će se vidjeti..Problem je što kriju,il ja ne mogu nigdje da nađem pravila studiranja,tu ima sigurno i to riješeno,al nemoguća misija,bar ja nisam uspio naći..Prije dok su Fakulteti imali svoje statute kupiš sebi i po tome tražiš svoja prava..

Swatch83
Posts: 478
Joined: Sun Sep 27, 2009 12:47 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by Swatch83 »

Gledam juče kada sam upisivala predmete na onaj upisni materijal,za 4 godinu na oglasnoj ploči piše kriminologija,ne krim sa penologijom. Nisam u toku,je li se to sad polaže samo krim.?

bahar
Posts: 33
Joined: Mon Feb 28, 2011 5:04 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by bahar »

Za predmet kriminologija sa penologijom polazu se kriminologija i penologija, nista se nije promijenilo.

justBiH
Posts: 105
Joined: Thu Sep 02, 2010 3:35 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by justBiH »

Molio bih nekoga da mi kaze da li je moguce zamijeniti izborni predmet na IV godini ( stari sistem ) ?

shitz
Posts: 138
Joined: Tue Oct 11, 2011 9:33 am

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by shitz »

I mene to zanima :-)

aidaim
Posts: 1556
Joined: Wed Jun 09, 2010 9:46 pm

PFSA: Stari nastavni plan i program | Opšta diskusija

Post by aidaim »

Ja sam samo prijavila bila ispit izborni nigdje ga nisam upisala tako da moze vjerovatn.

Post Reply

Return to “Stari nastavni plan i program”