PFSVEMO: Bankarsko pravo

Podforum za studente V godine.
ivana.....
Posts: 43
Joined: Tue Jun 22, 2010 10:46 am

PFSVEMO: Bankarsko pravo

Post by ivana..... »

Odakle učiti, na što se bazirati, zna li itko neku korisnu inf., planira li to itko u 6 mj. izlaziti. neka dosadašnja pitanja ako tko zna bila bih zahvalna...
Last edited by ivana..... on Wed May 28, 2014 3:28 pm, edited 1 time in total.

anđelka
Posts: 17
Joined: Tue Oct 25, 2011 3:48 pm

Bankarsko pravo

Post by anđelka »

Koliko ja  znam asistentica je dala slajdove.. ja planiram učiti iz toga za 6.mjesec.. Nema puno i nije teško.. Mislim da je ove godine bilo pismeno na svim rokovima.. Ne bi trebalo biti nekih velikih problema za položiti, tako je barem asistentica rekla :)

ivana.....
Posts: 43
Joined: Tue Jun 22, 2010 10:46 am

Bankarsko pravo

Post by ivana..... »

hvala ti puno kolegice! :) znam da su mi neki spominjali skriptu od oko 80 ak str., a ja imam neku iz grupe od  140. pa sad pošto nije Halid više, a i vidim da nije neka baš prolaznost po ispitu (pismeni rezultati), malo sam se zabrinula. koliko ima tih slajdova i znaš li mogu li se nabaviti negdje u kopirnici ili da odem do asis. Ane? Hvala ti još jedanput. :d055:

anđelka
Posts: 17
Joined: Tue Oct 25, 2011 3:48 pm

Bankarsko pravo

Post by anđelka »

joj morat ću te razočarati.. bila sam kod asistentice rekla mi je da treba i skripta pored slajdova.. :( iz skripte treba  izbaciti ono što je vezano za hrvatsko pravo..  mislim da imaš u kopirnici slajdove a za skriptu ne znam, jer nisam ni ja još išla.. trebalo bi biti.. slajdova nema puno, oko 40-ak!

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Bankarsko pravo

Post by MarcusTulliusCicero »

Tema prebačena u podforum V godine. :)

ivana.....
Posts: 43
Joined: Tue Jun 22, 2010 10:46 am

PFSVEMO: Bankarsko pravo

Post by ivana..... »

Skriptu imaš skinuti u grupi PFMO 5 godina. I da treba vidjela sam izbacit vezano za hrvatsku i zadatke. To je bila literatura za prošlu godinu čini se da su slajdovi novina. Ne da mi se zamarat s tim sada. Mislim da ću to jedino za rujan ostavit.

anđelka
Posts: 17
Joined: Tue Oct 25, 2011 3:48 pm

PFSVEMO: Bankarsko pravo

Post by anđelka »

Gledala sam na grupi, al sam samo vidjela slajdove za skinuti, ne i skriptu! Ja ću pokušati to sad na prvom roku, pa ćemo vidjeti šta će biti! :)

anđelka
Posts: 17
Joined: Tue Oct 25, 2011 3:48 pm

PFSVEMO: Bankarsko pravo

Post by anđelka »

Jel možda netko zna koja su pitanja bila na pismenom u 4.mjesecu?

ivana.....
Posts: 43
Joined: Tue Jun 22, 2010 10:46 am

PFSVEMO: Bankarsko pravo

Post by ivana..... »

Ja nisam vidjela slajdove hehe. Vidjela sam samo slajdove iz poreznog. No to ću spremati ipak za drugi rok. Ostati će mi vremena za to i porezno za dr.rok.

ivana.....
Posts: 43
Joined: Tue Jun 22, 2010 10:46 am

PFSVEMO: Bankarsko pravo

Post by ivana..... »

I da zašto nitko ne napise malo pitanja...nećete pasti zbog toga :D

Post Reply

Return to “Peta godina”