VPŠ: Prva godina | Opšta diskusija

Podforum za studente I godine Visoke poslovne škole na Ekonomskom fakultetu UNSA.
User avatar
STUDOMAT
Posts: 882
Joined: Sat Jan 19, 2013 12:41 am
Contact:

VPŠ: Prva godina | Opšta diskusija

Post by STUDOMAT »

Tema za opšte diskusije studenata prve godine studija "Visoke poslovne škole" na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
Instaliraj STUDOMAT Android aplikaciju - čitaj korisne savjete za studente i budi samo na klik od konkursa za stipendije, studentske poslove i prakse.

ElviraČano
Posts: 2
Joined: Sun Jul 28, 2013 5:18 pm

VPŠ: Prva godina | Opšta diskusija

Post by ElviraČano »

Kao da niko nije upisao VPŠ :O
Ili ne razmišljate o fakultetu do zadnjeg momenta!?
Nikog ništa ne interesuje !? :O

commodore
Posts: 48
Joined: Sun Jan 20, 2013 9:54 am

VPŠ: Prva godina | Opšta diskusija

Post by commodore »

Ma sigurno se tješe da je još daleko oktobar...  :D  Dobrodošla na forum. :d055:

Ako te nešto interesuje, samo pitaj, imamo ovdje i starijih kolega sa VPŠ koji će rado odgovoriti i pomoći...  :d055:

Damke
Posts: 144
Joined: Thu Feb 21, 2013 1:41 am

VPŠ: Prva godina | Opšta diskusija

Post by Damke »

[quote="ElviraČano"]
Kao da niko nije upisao VPŠ :O
Ili ne razmišljate o fakultetu do zadnjeg momenta!?
Nikog ništa ne interesuje !? :O
[/quote]

Izvini šta fali VPŠ, perspektivan je kao i svi drugi smjerovi na EFSA, uz to ako si iole ambiciozan/-na možeš nastaviti studij poslije diplome pa gdje te put odvede. Barem ja tako mislim :)

commodore
Posts: 48
Joined: Sun Jan 20, 2013 9:54 am

VPŠ: Prva godina | Opšta diskusija

Post by commodore »

Pošto je kolegica upisala VPŠ, ne vjerujem da ima negativno mišljenje o njemu... :D  Slažem se, 3 predmeta razlike, prijemni i na masteru si poslije VPŠ, a ima ekstra smjerove na prvom ciklusu...  :d055:

ElviraČano
Posts: 2
Joined: Sun Jul 28, 2013 5:18 pm

VPŠ: Prva godina | Opšta diskusija

Post by ElviraČano »

Ooop op, nikakva negativna mišljenja :D
Nego, koliko je mnogo brucoša a nikog na forumu, nikakva pitanja, apsolutno ništa.
Aaa da imam loš stav, mišljenje, ne bih ni upisala ovaj smjer. Upisavši njega, sam na neki način sebi i olakšala, baš iz razloga što postoji razlika predmeta za nastavak. I pošto sam Gimnaziju završila, bez nekog predznanja, kao što ga imaju iz Ekonomske sr.šk.,lakše će mi možda biti na vpš nego na drugom smjeru, ali opet to ništa ne znači, bitna je volja i odlučnost. :)

Damke
Posts: 144
Joined: Thu Feb 21, 2013 1:41 am

VPŠ: Prva godina | Opšta diskusija

Post by Damke »

Čestitam, svaka čast. Imate na portalu skriptarnicu nadam se da će vam biti od pomoći oko materijala. Očekujemo i ostale kolege da se aktivno priključe na forumu :)  :d055:

AdelaD
Posts: 4
Joined: Wed Aug 13, 2014 5:27 pm

VPŠ: Prva godina | Opšta diskusija

Post by AdelaD »

Mislim da nisu toliko nezainteresovani nego su lijeni da bilo gdje šta nađu pročitaju, ajd kad je na kafi pa nekog onako pitati ruutinski šta-kako al ovako portali teško da im padaju na pamet. Evo i ja sam tražeći nešto drugo naišla na ovaj forum, a stvarno je super :D Hvala adminima

benzema09
Posts: 1
Joined: Mon Sep 29, 2014 10:09 pm

VPŠ: Prva godina | Opšta diskusija

Post by benzema09 »

Pozdrav, mene zanima da li na prvoj godini svi sa vpš predavanja prate zajedno ili će biti podjela u kakve grupe?

Mas DOT
Posts: 1
Joined: Mon Oct 13, 2014 5:49 pm

VPŠ: Prva godina | Opšta diskusija

Post by Mas DOT »

Pozdrav, zanima me kako se polaze engleski jezik na prvoj godini i moram li to raditi ako sam imao 13 bodova na prijemnom iz engleskog?

Post Reply

Return to “I godina”