PFSA: Pravna klinika iz porodičnog prava (izborni predmet)

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
Har3
Posts: 94
Joined: Sun Apr 19, 2009 5:13 pm

PFSA: Pravna klinika iz porodičnog prava (izborni predmet)

Post by Har3 » Tue May 12, 2009 9:14 pm

Poz, je l ko uzimao ovo kao izborni? Je l ima ko potrebnu dokumentaciju za ucenje? Hvala :D
Last edited by Har3 on Sat Aug 18, 2012 9:45 pm, edited 1 time in total.

Har3
Posts: 94
Joined: Sun Apr 19, 2009 5:13 pm

Odg: Klinika porodicno

Post by Har3 » Thu May 28, 2009 11:35 pm

Niko ? :(

Sting
Posts: 16
Joined: Thu Jun 25, 2009 9:48 pm

Odg: Pravna klinika iz porodičnog prava

Post by Sting » Wed Jul 01, 2009 10:06 pm

Imaju neke skripte iz djelova, moj kolega je ucio po njima.

Ida23
Posts: 2
Joined: Sat Jul 11, 2009 9:49 am

Odg: Pravna klinika iz porodičnog prava

Post by Ida23 » Sat Jul 11, 2009 9:58 am

Imam i ja kliniku iz porodicnog prava ma nekak kao literatura..negdje veze..ja pitala rekla mi da dojem na konsultacije pa ce mi kao objasniti sta mi treba:)al fkt mi se neda ici :S :woohoo:

Har3
Posts: 94
Joined: Sun Apr 19, 2009 5:13 pm

Odg: Pravna klinika iz porodičnog prava

Post by Har3 » Mon Jul 13, 2009 6:11 pm

Imas tri pitanja koja su uvijek na testu. Znaci posredovanje/mirenje, ondosno posredovanje kako je kod nas, a kako u europskim zemljama, razlozi za oduzimanje roditeljskog staranja, clan 8 europske konvencije o ljudskim pravima, to ti je uglavnom to.

FareSa
Posts: 148
Joined: Wed Mar 11, 2009 12:03 am

Odg: Pravna klinika iz porodičnog prava

Post by FareSa » Thu Sep 03, 2009 11:43 am

ima se literatura uzeti kod platona u onoj kopirnici.

deauxma1212
Posts: 69
Joined: Tue Sep 22, 2009 7:46 pm

Odg: Pravna klinika iz porodičnog prava

Post by deauxma1212 » Fri Sep 25, 2009 7:01 pm

3 ista pitanja al svejedno ljudi opet padaju.Malo se previse forsira ova klinika.Preporuka ovim novim generacijama da je ne uzimaju.Ja sam je polozio poslije 3X.

NedimK1Borac
Posts: 96
Joined: Wed Sep 30, 2009 1:48 pm

Odg: Pravna klinika iz porodičnog prava

Post by NedimK1Borac » Wed Sep 30, 2009 2:24 pm

niko nir toliko lud............... :(

FareSa
Posts: 148
Joined: Wed Mar 11, 2009 12:03 am

Odg: Pravna klinika iz porodičnog prava

Post by FareSa » Thu Oct 01, 2009 2:07 pm

A budu samo ta tri pitanja stalno ??
gdje li joj dodje ta konvencija ?

Almedinaaa
Posts: 18
Joined: Wed Oct 21, 2009 8:32 pm

Odg: Pravna klinika iz porodičnog prava

Post by Almedinaaa » Mon Oct 26, 2009 6:31 pm

Isplati li se uzeti ovaj predmet za izborni ili.....??? :)

Post Reply

Return to “II godina”