PFSA: Ustavno pravo I

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amyyy
Posts: 63
Joined: Sun Mar 01, 2009 3:37 pm

Odg: Ustavno pravo I i II

Post by Amyyy »

Bas tako :)
Nema smisla da nam za Bajram bude ispit :(

dijana
Posts: 296
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:51 pm

Odg: Ustavno pravo I i II

Post by dijana »

@alenko_sa
Koliko ja znam BiH je sekularna drzava ili se barem tako predstavlja. I nemojte kolega brkati pojmove, to sto vecina stanovnistva slavi taj blagdan (pa i ja sama) ne znaci da je drzavni praznik. Drzavni praznici su Dan nezavisnosti, Dan drzavnosti, Medjunarodni praznik rada i Nova godina, a vjerski blagdani su nesto sasvim drugo.
Uostalom, kao sto sam i napisala svaki bi vam profesor izasao u susret i pomjerio ispit.

Alen89
Posts: 2458
Joined: Wed Jul 01, 2009 1:49 pm

Odg: Ustavno pravo I i II

Post by Alen89 »

@dijana

Kolegice, ne trebaju mi lekcije iz urednja drzave. Kako za koga, za mene je Bajram drzavni praznik. I tako ce uvijek ostati, i ne znam gdje ste Vi bili ovih godina !! I u osnovnoj skoli niste isli za Bajram u skolu, a sad ovdje pisete da je taj dan radni. Ne znam, ili imate slabo pamcenje ili ........

.......... i tema je USTAVNO PRAVO, za sve ostalo imas OFF TOPIC ili OPCU DISKUSIJU. Hvala
Last edited by Alen89 on Wed Aug 11, 2010 5:16 pm, edited 1 time in total.

dijana
Posts: 296
Joined: Sun Feb 22, 2009 9:51 pm

Odg: Ustavno pravo I i II

Post by dijana »

Ne mislim se s Vama kolega ubjedjivati, ocito su Vam ostale neke "rupe " iz opce kulture. Ne znam zasto se tolika galama sada dize oko konstatacije da je to vjerski blagdan. I ako me vec perstirate onda to radite i u napomeni.
Ne trebate me napominjati za off topic. Ja komentar nisam napisala da bih se s nekim raspravljala ili ubjedjivala, to sto ste se Vi nadovezali i sto Vas je pogodio moj komentar Vasa je licna/ osobna stvar. Pozdrav

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Ustavno pravo I i II

Post by MarcusTulliusCicero »

Opustite se. :P Neka ta rasprava završi sa ovim postom. :p031:

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Ustavno pravo I i II

Post by Dama Pikova »

@Tinkerbell

To je to što si tražila ja mislim.  ;)

I
II
III

majdychuy
Posts: 76
Joined: Thu Apr 01, 2010 3:20 pm

Odg: Ustavno pravo I i II

Post by majdychuy »

moze li mi neko pomoci oko pitanja za USTAV II.....

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Ustavno pravo I i II

Post by MarcusTulliusCicero »

Pogledaj prvu stranicu ove teme, sve piše.

amkiee
Posts: 43
Joined: Thu Mar 12, 2009 12:52 pm

Odg: Ustavno pravo I i II

Post by amkiee »

Joooj ljudi, vječito nekakva zbrka na ovom fakultetu :S
Prijavila sam Ustavno za prvi septembarski termin, međutim na isss-u piše da je ispit 06.09. dok je na oglasnoj pisalo da je 10.09. za slovo M...zna li neko je li došlo do neke promjene (u šta prosto sumnjam, ipak je prof. Duvnjak u pitanju, a kod njega su termini do sada bili uredni, ne sjećam se da je nekada bilo promjena) ili je to samo još jedna greška isss-a?

Alen89
Posts: 2458
Joined: Wed Jul 01, 2009 1:49 pm

Odg: Ustavno pravo I i II

Post by Alen89 »

[quote="amkiee"]
Joooj ljudi, vječito nekakva zbrka na ovom fakultetu :S
Prijavila sam Ustavno za prvi septembarski termin, međutim na isss-u piše da je ispit 06.09. dok je na oglasnoj pisalo da je 10.09. za slovo M...zna li neko je li došlo do neke promjene (u šta prosto sumnjam, ipak je prof. Duvnjak u pitanju, a kod njega su termini do sada bili uredni, ne sjećam se da je nekada bilo promjena) ili je to samo još jedna greška isss-a?
[/quote]
Ma najvjerovatnije je greska na isss -u. Sada sam gledao na stranici faksa, nista nisu mjenjali. Tako da ostaje taj termin 10 - tog.

Post Reply

Return to “II godina”