PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Amela-1987
Posts: 101
Joined: Mon Jul 06, 2009 7:36 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by Amela-1987 »

ja koliko znam da ne trebaju, ja sam obnavljala drugu godinu i kad sam pitala trebam li ponovo ovjeriti, rekli su mi da ne trebam! pitaj na studentskoj, al nemoj onog tipa, lik pojma nema!

Alma L.
Posts: 196
Joined: Sun Dec 20, 2009 4:47 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by Alma L. »

pa da, nisi jedina kojoj je tako rečeno, zato i pitam! Hvala svakako otići ću ipak sama da provjerim :)

Nina_M
Posts: 724
Joined: Sat May 23, 2009 12:20 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by Nina_M »

Ja obnavljam godinu, ali redovna sam, pa sam ponovo ovjerila, ne znam sto bi drugacije bilo za vanredne :)

Amela-1987
Posts: 101
Joined: Mon Jul 06, 2009 7:36 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by Amela-1987 »

Ja ti kazem, meni su tako rekli na studentskoj, nisam ni ovjeravala niti ista, nije niko ni od moje raje koja je obnavljala, a imaju status vanrednog studenta.. Ja mislim da je to zato sto ste obavezni biti na predavanjima/vjezbama predmeta koje obnavljate, zbog potpisa..:)

Nina_M
Posts: 724
Joined: Sat May 23, 2009 12:20 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by Nina_M »

Moguce, hehe :) Izvinjavam se onda na pogresnoj informaciji :D

jopa90
Posts: 57
Joined: Thu Dec 03, 2009 3:57 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by jopa90 »

majke ti moze li mi netko pojasniti kako vanredni uzimaju izborni predmet,,onaj na studentskoj je meni svasta nesta ispricao, ja ga nista nisam skonto?  :S

Lisaa
Posts: 8038
Joined: Mon Dec 28, 2009 10:56 am

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by Lisaa »

Jednostavno odes na izborni koji zelis, prijavis se izbornom asistentu da ces uzeti taj predmet kao izborni i to je to :D

jopa90
Posts: 57
Joined: Thu Dec 03, 2009 3:57 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by jopa90 »

hvala ti slatkice,,bas si prava slatkica :)
Last edited by jopa90 on Tue Apr 19, 2011 10:26 am, edited 1 time in total.

Lisaa
Posts: 8038
Joined: Mon Dec 28, 2009 10:56 am

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by Lisaa »

Ajde sada neka neko bude fin pa da mi napise fino ovo kako trebam u indexu napisat ove predmete i to :D
Jesam li dobro ovako:
                                                                    Br sedmicno          Br casova semestralno
*Uvod u gradjansko pravo Nevenko Misita pred 1 vjezbi  1                  ?
*Bracno pravo                    Udzejna Habul          3            1                  ?
*MPK                                  Fikret Karcic              2            1                  ?
*Roditejsko i starateljsko  Udzejna Habul          ?            ?                  ?
*Privr.pr.sistem i politika    Bajro Golic                ?            ?                  ?             
*Savremeni pr.pol.sistemi  Neđo Milicevic            ?            ?                  ?
*Nasljedno pravo              Misita/Povlakic          ?            ?                  ?
*Stvarno pravo                      -II-                        ?            ?                  ?
*Ustavno pravo I i II          Nedzad Duvnjak        ?            ?                  ?
*Krivicno pravo I i II          Borislav Petrovic        ?            ?                  ?
*Gender i pravo                Jasna B-Muftic            ?            ?                  ?


Eto ga :D Jesam li ja ovo dobro? Nemojte reci da sam pogrijesila ovo sto sam Ustavno i Krivicno I i II stavila kao isti predmet xD Ajde nek neko bude dobra dusa i nek mi popuni ove praznine s upitnicima  :U  :D
*

selmicaaa
Posts: 471
Joined: Thu Oct 01, 2009 10:10 pm

Odg: Druga godina | Opća diskusija...

Post by selmicaaa »

                                                                    Br sedmicno          Br casova semestralno
*Uvod u gradjansko pravo Nevenko Misita pred 4 vjezbi  1          60        15
*Bracno pravo                    Udzejna Habul          3            1          45        15
*MPK                                  Fikret Karcic              2            1          30        15
*Roditejsko i starateljsko  Udzejna Habul          3            1            45        15
*Privr.pr.sistem i politika    Bajro Golic                2            1              30      15       
*Savremeni pr.pol.sistemi  Neđo Milicevic            2            -              30      -
*Nasljedno pravo              Misita/Povlakic          2          -                30    -
*Stvarno pravo                      -II-                        4            1                60      15
*Ustavno pravo I i II          Nedzad Duvnjak        4            -                60      -
*Krivicno pravo I i II          Borislav Petrovic      4            1                60      15
*Gender i pravo                Jasna B-Muftic            2            -                30        -

ne znam jesi li pogrijesila sto si zajedno stavila ustavno I i II i kp

Post Reply

Return to “II godina”