PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
david p
Posts: 203
Joined: Sat Nov 10, 2012 11:29 am

PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Post by david p »

jeli odluceno na danasnjoj sjednici  kad ce novi semesta r

freakystyley
Posts: 232
Joined: Sat Sep 17, 2011 12:22 am

PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Post by freakystyley »

Pa sacekajte, bice valjda obavijest.

Nejra4
Posts: 3069
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:05 pm

PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Post by Nejra4 »

Ja da :D Pa jesam, i ja i još neki s 3. godine, pitala ga je li to tolerisanje nedolazaka na ispit znači dodatni rok, on je rekao da bi to bilo logično, te da će biti sjednica itd. Eh sad, šta piše u tom obavještenju, to nećemo znati dok ne postave na str. fakulteta.


Semestar počinje u ponedjeljak.

melihabebasch
Posts: 45
Joined: Thu Jan 26, 2012 9:40 pm

PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Post by melihabebasch »

Pa super ja sad kontam izaci cu iako nisam bas spremila,da bi dao rok za napr.2 dana,a ja ne mogu izac jer sa napr.danas pala i tako ispucala rok-boze sacuvaj!

aldenB21
Posts: 109
Joined: Mon Feb 27, 2012 7:26 pm

PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Post by aldenB21 »

Ma daj da budemo realni dekan nas je ako nista mogao ispostovati sa obavjestenjem na stranici da znamo o cemu se radi. Saznali smo da nema odgode preko kolega s faxa danas. Sta mi imamo od toga sto je tolerantno sto nismo na ispite dosli jer igrom slucaja zivimo dalje od faxa,ali nema veze tolerise se to tako sto cemo izaci na drugi rok koji je u junu/julu. Vala mnogo hvala dekanu sto nas pocasti tako i sto smo protracili dan u iscekivanju neceg, a nista

ebony
Posts: 46
Joined: Wed Oct 07, 2009 2:42 pm

PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Post by ebony »

ee moj kolega tako nam je kako nam je kad necemo da se sami izborimo... i kad pokrenemo nesto malo nas dodje

aldenB21
Posts: 109
Joined: Mon Feb 27, 2012 7:26 pm

PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Post by aldenB21 »

A tii protesti kao sto kazes kolega ne vrijede dok se svi ne ujedinimo, danas svako svoju bitku vodi, manje vise je vecinu briga za druge parola je daj da zavrsim, pa kako god.
Ja ovo govorim samo zato sto je dekan davao nadu nama studentima odgovarajuci na mailove, a nakon zavrsteka sjednice nije mogao objaviti na stranici faxa bilo sta o sadrzaju sjednice. Pa ako je vec znao da nema nista o odgodi mogao je da ne odgovara na mailove i da ne pise dvosmislene odgovore, pa onda da se usuti, cemu to ne znam..

sweetest_tabooo
Posts: 154
Joined: Thu Sep 10, 2009 3:28 pm

PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Post by sweetest_tabooo »

Svaki put kada je dekan u pitanju meni licno ostane gorak okus u ustima. Uopste nemam niti priblizno pozitivno iskustvo sa tim covjekom. Samo sam spoznala bahatost i ego veci od Teksasa. Njemu je uloga dekana ocigledno kao igra, hobi. Nista ne shvata ozbiljno pa samim tim ni studente. Vjerovao on ili ne, nisu svi studenti lijencuge koje se izlezavaju po cijeli dan i mrljaju sa gradivom. Pa cak ni njih ne treba posutati nogama kao prasinu.

melihabebasch
Posts: 45
Joined: Thu Jan 26, 2012 9:40 pm

PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Post by melihabebasch »

Pa ne znam,ja sam kriva jer nisam dovoljno ucila i upravo pala.kriva sam i sto sam citav dan provela na netu iscekujuci neku odgodu o kojoj je on govorio umjesto da sta ponovim,ali sto jest,jest brate mogli smo dobiti i neko obavjestenje o ishodu te
sjednice!A jest kolega-to "tolerisanje" je "vise srece u junu".

sweetest_tabooo
Posts: 154
Joined: Thu Sep 10, 2009 3:28 pm

PFSA: Druga godina | Opća diskusija...

Post by sweetest_tabooo »

Ja sam mislila na jedno ruzno iskustvo koje sam prosle godine imala, nevezano potpuno za ovo...iako mi je cjelokupna situacija skakala po zivcima. U svakom slucaju, ovaj put su ispali korektni jer je odobren novi rok.  Pogledajte na linku obavijestenje, uzivajte u novoj prilici i nadam se da cemo je svi iskoristiti jer tko zna da li ce se ovakvo nesto ponavljati u buducnosti.

https://www.facebook.com/groups/udruzen ... 289179784/

Post Reply

Return to “II godina”