PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Nejra4
Posts: 3069
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:05 pm

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by Nejra4 »

Znam momka koji je učio iz skripte odavde, i ove testove je preradio koliko se sjećam.. u septembru prošle godine je dobio 10, prvi put mu je to bio da izađe.

hajabuka
Posts: 27
Joined: Mon Mar 21, 2011 12:33 pm

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by hajabuka »

eh, blago mu se.. zna li neko koja pitanja su došla na prošlom roku?

Goober
Posts: 63
Joined: Sun Mar 27, 2011 6:14 pm

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by Goober »

Kad nam je ispt jel u petak u pet?znam sve da su svi za sedam dana pomjereni al da ja to provjerim

mekentas_
Posts: 55
Joined: Sat Feb 19, 2011 4:02 pm

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by mekentas_ »

Hej :) da li bi mi mogla poslati testove koje imas? I ja izlazim hiljadu puta i nikako poloziti




Zna li iko KAKO POLOŽITI OVAJ PREDMET?? :( Izlazim po hiljaditi put, i više mi je stvarno muka. Ne volim politiku i ne volim ovaj predmet jer mi je tako dosadan i ništa mi ne ide u glavu, al nema očito drugog načina nego naučiti knjigu i izaći da bi položio. I priča da ponavlja testove je izmišljotina, izašla sam toliko puta, imam bruku nekih pitanja sa testova, ali svaki put testovi sve gori i gori :( .. i na to sve imamo 20 minuta da uradimo test, i ono što znam pogriješim jer žurim i mozak mi je raštrkan na sve strane da se probam sjetiti nekih odgovoraaa.. evo htjela sam samo da se ispucam ovdje jer mi se stvarno plače i morala sam se izjadati pa makar ovako, pa makar ako niko ovo i ne pročita :( ...
[/quote]

debelaaa
Posts: 7
Joined: Thu Jun 12, 2014 2:27 am

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by debelaaa »

[quote="mekentas_"]
Hej :) da li bi mi mogla poslati testove koje imas? I ja izlazim hiljadu puta i nikako poloziti
Heej, imas ovdje u temi na 170 i nekoj stranici, neki momak je stavio bruku nekih testova u postu, ja sam sad na mobitelh pa ih nemam pri ruci, kad se docepam laptopa poslacu ti ali do tad, da me ne cekas, pogledaj ovdje. :)



Zna li iko KAKO POLOŽITI OVAJ PREDMET?? :( Izlazim po hiljaditi put, i više mi je stvarno muka. Ne volim politiku i ne volim ovaj predmet jer mi je tako dosadan i ništa mi ne ide u glavu, al nema očito drugog načina nego naučiti knjigu i izaći da bi položio. I priča da ponavlja testove je izmišljotina, izašla sam toliko puta, imam bruku nekih pitanja sa testova, ali svaki put testovi sve gori i gori :( .. i na to sve imamo 20 minuta da uradimo test, i ono što znam pogriješim jer žurim i mozak mi je raštrkan na sve strane da se probam sjetiti nekih odgovoraaa.. evo htjela sam samo da se ispucam ovdje jer mi se stvarno plače i morala sam se izjadati pa makar ovako, pa makar ako niko ovo i ne pročita :( ...
[/quote]

hajabuka
Posts: 27
Joined: Mon Mar 21, 2011 12:33 pm

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by hajabuka »

[quote="Goober"]
Kad nam je ispt jel u petak u pet?znam sve da su svi za sedam dana pomjereni al da ja to provjerim
[/quote]

jest, u 5 u petak :)

mekentas_
Posts: 55
Joined: Sat Feb 19, 2011 4:02 pm

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by mekentas_ »

Hvalaaa :D

mekentas_
Posts: 55
Joined: Sat Feb 19, 2011 4:02 pm

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by mekentas_ »

I koliko se placa za komisijski ispit i na koji se broj uplacuje? :)

debelaaa
Posts: 7
Joined: Thu Jun 12, 2014 2:27 am

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by debelaaa »

[quote="mekentas_"]
I koliko se placa za komisijski ispit i na koji se broj uplacuje? :)
[/quote]


60KM :( a broj je : 338 900 220 825 1473

Ispit :)
Posts: 8
Joined: Thu Sep 01, 2011 12:23 am

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by Ispit :) »

pa zar ispit nije u subotu ako se pomjeri za sedam dana rok a ne danas :((

Post Reply

Return to “II godina”