PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
aldenB21
Posts: 109
Joined: Mon Feb 27, 2012 7:26 pm

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by aldenB21 »

ma razumijem to,ali ja sam komisijski i rok prije toga izlazio, tako da nema nikakve sanse da se prijavim regularno na isss,zato pitam,pokusavat cu mail poslat,ali hvala u svakom slucaju

keno_sa
Posts: 218
Joined: Wed Dec 16, 2009 10:52 pm

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by keno_sa »

Sad nesto kontam, ja sam ovaj ispit najnormalnije prijavio na isss-u, a posto mi je bio 4ti put ipak sam izlazio komisijski. Jel moguce da to asistentica nije unijela u isss, pa da sam se fakticki mogao provuci da radim ispit bez da platim?
Btw znam da sam ga izlazio 4 puta jer vidim po datumima u indexu.

Lisaa
Posts: 8038
Joined: Mon Dec 28, 2009 10:56 am

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by Lisaa »

Obavještenje o dodatnom ispitnom roku iz Savremenih pravno-političkih sistema

http://www.pfsa.unsa.ba/pf/index.php/ob ... ih-sistema

aldenB21
Posts: 109
Joined: Mon Feb 27, 2012 7:26 pm

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by aldenB21 »

moram li dokazivat svoj objektivni razlog sto nisam pristupio ispitu?

Lisaa
Posts: 8038
Joined: Mon Dec 28, 2009 10:56 am

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by Lisaa »

Ma ne vjerujem :/

LEJLA100
Posts: 47
Joined: Thu Nov 25, 2010 10:20 pm

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by LEJLA100 »

Da li mi neko moze pomoci posto nisam nikad izlazila usmeno ovaj predmet kako prof pita,koliko pitanja postavljabi na sta najvise da obratim oaznju prilikom ucenja i da li je bolje usmeno ili pismeno polaganje?bila bih vam zahvalana

freakystyley
Posts: 232
Joined: Sat Sep 17, 2011 12:22 am

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by freakystyley »

Samo da potvrdim jednu informaciju, mi koji smo drugu godinu upisali ove skolske godine (2013/14) nemamo ovaj predmet, bez obzira na to sto smo obnovili prvu godinu?

Nejra4
Posts: 3069
Joined: Wed Nov 10, 2010 11:05 pm

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by Nejra4 »

Ne.

Luckyluke
Posts: 24
Joined: Tue Jun 22, 2010 11:39 am

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by Luckyluke »

Stara sam bolonja, vanredan i izlazim komisijski sad ovaj rok pa me interesuje sta mi od literature treba ,kako izgleda ispit usmeno/pismeno (posto sam pauzirao 2 godine) pa sam malo ispao iz "fazona" ..Ikakvih prijedloga??

hajabuka
Posts: 27
Joined: Mon Mar 21, 2011 12:33 pm

PFSA: Savremeni pravno-politički sistemi

Post by hajabuka »

Zna li iko KAKO POLOŽITI OVAJ PREDMET?? :( Izlazim po hiljaditi put, i više mi je stvarno muka. Ne volim politiku i ne volim ovaj predmet jer mi je tako dosadan i ništa mi ne ide u glavu, al nema očito drugog načina nego naučiti knjigu i izaći da bi položio. I priča da ponavlja testove je izmišljotina, izašla sam toliko puta, imam bruku nekih pitanja sa testova, ali svaki put testovi sve gori i gori :( .. i na to sve imamo 20 minuta da uradimo test, i ono što znam pogriješim jer žurim i mozak mi je raštrkan na sve strane da se probam sjetiti nekih odgovoraaa.. evo htjela sam samo da se ispucam ovdje jer mi se stvarno plače i morala sam se izjadati pa makar ovako, pa makar ako niko ovo i ne pročita :( ...

Post Reply

Return to “II godina”