PFSA: Ustavno pravo II

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Faris

Post by Faris »

dincice imas cokoladu od mene ako bude tako :D

edwin

Post by edwin »

sto se tice ovih rokova ja sam cuo da ce prof dati 2 junska i 2 julska roka...navodno zbog ovih poplava i svega a kao i da nam izadje u susret...e sad bilo bi super kad bi neko mogao potvrditi ovu informaciju :)

elm@

Post by elm@ »

A i ja sam mislila tako, jer na vratima mu ne piše julski , već drugi junski rok, pa ako idemo nekom logikom...
Ali mislim da će izaći svakome u susret dok mu ne pukne film, a poslije toga  :f010:
Last edited by elm@ on Wed Jun 18, 2014 12:40 pm, edited 1 time in total.

Dzeniii

Post by Dzeniii »

[quote="edwin"]
sto se tice ovih rokova ja sam cuo da ce prof dati 2 junska i 2 julska roka...navodno zbog ovih poplava i svega a kao i da nam izadje u susret...e sad bilo bi super kad bi neko mogao potvrditi ovu informaciju :)
[/quote]
Hoćeš ga pitati?  :e006: To bi bilo fenomenalno .

coco coco

Post by coco coco »

je li izbacen julski rok?

amy991

Post by amy991 »

Pitanje iz devete glave primjena skupštinske vlade u Švicarskoj,uči li se obilježja sustava skupštinske vlade ili ustrojstvo savezne vlasti u Švicarskoj ili oboje? :mrgreen:

Amcho

Post by Amcho »

[member=8289]amy991[/member]

Samo ustrojstvo savezne vlasti u Švicarskoj.  :p031: :d055:

Chocolate

Post by Chocolate »

Ja bih samo potvrdim da se iz SAD-a i parlamentarizma uci sve redom? Pita mimo onih pitanja? Rekose mi tako, mozda sam neupucena pa da provjerim :/

Tyler Durden

Post by Tyler Durden »

Da li je ovo pitanje "teorija lokalne samouprave" podnaslov "Osnove teorije lokalne samouprave" na str 401. u knjizi, a podnaslov "ustavno pravo na lokalnu samoupravu"- "Ustavna jamstva lokalne i područne samouprave" ?
Ako jeste, šta obuhvaća ovo drugo pitanje, da li tu spadaju i podnaslovi "Jedinice lokalne samouprave" i "poslovni lokalne i područne samouprave" ?

plazma

Post by plazma »

Prf., mi je dao predrok,medjutim nije mi rekao u koja doba da idem, a ispit se odvija taj dan od 11 do 17 h ,po vama kada je najbolje da idem,u koja doba?
- Razlikovanje konfederacije i federacije,kada prof postavi ovo pitanje ,da li treba  se obazirati na sve kako je u knjizi ili dio ,jer u knjizi bas ima dosta...??
Hvala unaprijed na odgovoru :)

Post Reply

Return to “II godina”