PFSA: Stvarno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Nina21

Post by Nina21 »

jel i usmeni tad?

havka

Post by havka »

zna li iko sta je sa onim radovima koji nisu bili na spisku, tj. sa onim za koje je asistentica rekla da su kod profesorice i trebali su biti objavljeni najkasnije jucer?

pikolina

Post by pikolina »

STVARNO PRAVO-DANA, 24.09.2013. godine u 17,00 sati –Sala II godine studija
Komisijski ispit 24.09.2013. u 17,00  tako pise na rokovima , a nezz za usmeni dodji u 17 , pa rece sigurno ass sta je za usmeni ako nema nikakvog obavjestenja za usmeni

Nina21

Post by Nina21 »

pikolina hvala puno

alyson

Post by alyson »

ima li ko da je izlazio usmeno na proslom roku komisijski, kakve su sanse da se polozi, jel tesko kao i na pismenom :(

samira2007

Post by samira2007 »

da li se cetvrti izlazak iz stvarnog i naljednog placa ili se ne placa sve dok se moze prijaviti na isss-u?cula sam da je asist.Darja rekla da se ne placa sve dok se moze prijaviti na isss-u

mujo_hrnjica

Post by mujo_hrnjica »

na prošlom ispitu, 10.9. je to rekla nekome od studenata..ja sam čuo, jer sam bio u prvim redovima..

mask

Post by mask »

[quote="alyson"]
ima li ko da je izlazio usmeno na proslom roku komisijski, kakve su sanse da se polozi, jel tesko kao i na pismenom :(
[/quote]

Strašno... Ja sam od dva postavljena pitanja odgovorio na oba i - pao...
Drugo pitanje sam perfektno odgovorio, prvo sam odgovorio dobro,
kao i na par potpitanja. Onda sam na jednom potpitanju malo brljavio...
Kaže mi da sačekam odluku u hodniku, i ja čekam potpuno uvjeren da sam položio,
onda dođe index sa upisanom peticom... Gledaš i ne vjeruješ šta te snašlo... Strašno...

Inače, ako ne znaš jedno pitanje nište te i ne pita, samo upiše ocjenu. Ako ti nađe slabu tačku
u odgovoru samo te oko toga pita. Jedno pitanje će ti 100% biti iz vlasništva, tako da to dobro nauči.

Stuudent

Post by Stuudent »

Znaci postavlja 2 glavna pitanja i milion podpitanjaa, imal nekooo sa ljepsim iskustvom sa usmenog, jer mi za uslova, a ovaj mask me i nije ohrabrio al nimaloo, koja su tebi pitanja bila mask :)

rukajja

Post by rukajja »

ja sam odgovarala na prvom junskom roku usmeno, pitala me vrste posjeda i ususfructus. napišeš koncept i onda odgovaraš, mene je svako malo prekidala sa potpitanjima, koja zna zakomplikovati al u suštini nije bilo baš preteško tj. ako si naučio možeš otprilike odgovoriti na potpitanja, dala mi je 7. i poslije ta 2 pitanja pitala me da grupišem tužbe. test sam položila imala sam 26 bodova.

Post Reply

Return to “II godina”