PFSA: Stvarno pravo

Podforum studenata druge godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
ocajna_kucanica
Posts: 94
Joined: Tue Jun 14, 2011 9:28 pm

Odg: Stvarno pravo

Post by ocajna_kucanica »

[quote="Daks"]
Poštovana kolegice u više navrata je ponovljeno oko usmenog pa evo još jednom jer ponavljanje je majka znanja : prof.dr Meliha Povlakić ej dana 13.9.2011 godine glasno i jasno rekla u sali druge godine pred oko 200 prisutnih ljudi da daje na znaje sljedeću objavu:  SVI STUDENTI KOJI IMAJU DESET UPISANIH ISPITA U INDEX MOGU SE JAVIT NA USMENI ISPIT,I DA TO VRIJEDI I ZA SLJEDEĆI ROK,A SVI OSTALI PISMENO IZLAZE!

Ovako je prof.Povlakić rekla i tako če i biti za sljedeći rok,i pokušajte malo samo prelistati temu ima odgovora..
[/quote]

Kolega, bez ironije molim lijepo!! Imam pravo pitati ako hocu 100 miliona puta, jel jasno?? Uostalom, niko nije dao odgovor na pitanje koje sam ja postavila-mogu li studenti koji polazu komisijski birati kako ce odgovarati!! I Boga ti, zanemari ubuduce moje postove kad si tako otresit!
Last edited by ocajna_kucanica on Sun Sep 18, 2011 1:56 pm, edited 1 time in total.
Lisaa
Posts: 8038
Joined: Mon Dec 28, 2009 10:56 am

Odg: Stvarno pravo

Post by Lisaa »

Polako kolege, razumijem nervozu ali necemo se prepirati. Svi smo ovdje zbog istih ciljeva.
Ubuduce svi malo prelistajte temu prije nego postavite novo pitanje, zaista je kolega Daks par puta vec ponovio ovo oko usmenog, citajte malo.
ocajna_kucanica
Posts: 94
Joined: Tue Jun 14, 2011 9:28 pm

Odg: Stvarno pravo

Post by ocajna_kucanica »

Jeste on ponovio i ja to ne poricem, ali nisam ja bezveze par puta pitala jedno te isto,niko mi nije dao odgovor za ovo pitanje vezano za komisijski ispit, zato sam opet i pitala!
Amcho
Posts: 6097
Joined: Thu Nov 12, 2009 6:39 pm

Odg: Stvarno pravo

Post by Amcho »

Kolegice pošto je riječ o komisijskom najbolje ti je da pošalješ prof. Melihi e-mail (m.povlakic@pfsa.unsa.ba) i upitaš je kako možeš izaći na komisijski ispit. Ne vjerujem da ti iko može ovdje dati tačan odgovor jer je  frka nastupila oko rokova i puno studenata polaže tako da je sve bazirano na pismenom ispitu osim ako nije za uslova.

Zato provjeriš direktno sa profesoricom, ako ti više odgovara usmeno zamoliš je jer kad već daješ pare onda bi red bio da sama  biraš kako ćeš polagati. :mig: A prof. je stvarno korektna i ne sumnjam da će ti izaći u susret ako želiš usmeno. :d055:


Sretno i samo polako, bez nervoze ljudi. ;)
Last edited by Amcho on Sun Sep 18, 2011 3:21 pm, edited 1 time in total.
Daks
Posts: 231
Joined: Fri Mar 27, 2009 12:34 pm

Odg: Stvarno pravo

Post by Daks »

[quote="ocajna_kucanica"]
Kolega, bez ironije molim lijepo!! Imam pravo pitati ako hocu 100 miliona puta, jel jasno?? Uostalom, niko nije dao odgovor na pitanje koje sam ja postavila-mogu li studenti koji polazu komisijski birati kako ce odgovarati!! I Boga ti, zanemari ubuduce moje postove kad si tako otresit!
[/quote]

Otresit jok,bože sačuvaj samo sam bolno direktan i malo mi dosadno pa odgovaram raji po forumu i pokušavam pomoć ako mogu,a što se ironije tiče Bože sačuvaj nisam ja ironman pa da prosipam tu vašu ironiju jes da sam malo poglup pa ne znam fino da se izrazim al šta mogu od malena ja i pamet slažemo se slabo..A komisiski ispit sam izlazio dva puta kod prof.Povlakić jednom nasljedno i jednom stvarno za nejga važe ista pravila kao  i za regularni ispit,tako da se može primijenit ovo od deset ispita upisanih u index usmeno,a ostalo pismeno,mada je prof.Povlakić poštena i pravedna i mnogo fina pa če izači u susret to ne sumljam..Eto ja opet naprasit i ta ironija (valjda ima veze sa ironman-om jer nemam poja šta je možda sam taj dio crtanog propusti :S ) pa da vam pomognem tj da podjelim svoej iskustvo sa vama,izvinite što nisam zanemario vaš post ,a šta ču kad sam fin ko' da sam iz Finske...
Jalle89
Posts: 283
Joined: Fri Dec 03, 2010 4:44 pm

Odg: Stvarno pravo

Post by Jalle89 »

[quote="AneLaA"]
Još jednom da pitam, je li nekome još upisana ocjena na isss-u i ima li upisanih 5ica????
Buni me to što su se neki javili još u petak, dok nama ostalim nema ništa, niti petica niti prolaznih :S
[/quote] Meni ovo interesuje, al očigledno da se sa prof. ništa ne zna pošto je i ona sama zbunjena ??? Moraćemo čekati dok ne izađu rezz. pa ćemo sve saznati :D :S
crvenikonac
Posts: 200
Joined: Sun Feb 27, 2011 11:45 am

Odg: Stvarno pravo

Post by crvenikonac »

dobila sam odgovor od profesorice. napisala je da ce zavisti od broja prijavljenih studenata, hoce li nam biti usmeno ili pismeno ispit.
Jalle89
Posts: 283
Joined: Fri Dec 03, 2010 4:44 pm

Odg: Stvarno pravo

Post by Jalle89 »

WTF.
Ne zna ni ona sama, kako će nam ispit dati, izgleda kako bude raspoložena ??
crvenikonac
Posts: 200
Joined: Sun Feb 27, 2011 11:45 am

Odg: Stvarno pravo

Post by crvenikonac »

ne tako kolega, vec ako nas bude puno kao na prvom roku, onda je pismeno :)
Medelica
Posts: 119
Joined: Wed Mar 30, 2011 2:59 pm

Odg: Stvarno pravo

Post by Medelica »

Moze li neko od kolega vidjeti ima li rezultata iz Gradjanskog prava na profesoricinom kabinetu(stari sistem),da postavi ako nije problem!
(nisam iz Sarajeva)
Post Reply

Return to “II godina”