Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Rasprave o aktuelnim događanjima na Ekonomskom fakultetu Univerziteta u Sarajevu.
User avatar
STUDOMAT
Posts: 882
Joined: Sat Jan 19, 2013 12:41 am
Contact:

Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Post by STUDOMAT »

Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija.
Instaliraj STUDOMAT Android aplikaciju - čitaj korisne savjete za studente i budi samo na klik od konkursa za stipendije, studentske poslove i prakse.

DelicH
Posts: 5
Joined: Mon Apr 08, 2013 8:22 pm

Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Post by DelicH »

pozdrav za kolege. ima li ko sa visoke poslovne, prva godina, ili starije kolege, da razmjenimo iskustva?  :)

SilveR
Posts: 95
Joined: Mon Jan 21, 2013 9:37 pm

Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Post by SilveR »

Stariji kolega na usluzi, sve što vas interesuje u vezi studija, pitajte ovdje (tema) ili putem pp-a.

e-student
Posts: 2
Joined: Sat Feb 23, 2013 7:25 pm

Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Post by e-student »

sta je ovo ba, na ovom forumu sve sami pravnici, .... djeste ekonomisti?????? :a090:

e-student
Posts: 2
Joined: Sat Feb 23, 2013 7:25 pm

Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Post by e-student »

[quote="commodore"]
Stidni mi ekonomisti, uvijek bili...  :p031:
[/quote]

a nije valjda... nego ima li jos ekonomista osim nas?? da malo dignemo i ovaj PDF...

commodore
Posts: 48
Joined: Sun Jan 20, 2013 9:54 am

Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Post by commodore »

Ima dosta registrovanih studenata sa EFSA, koliko ja vidim, ali se valjda ustručavaju da pišu, šta li...  :p031:

Čitav ovaj podforum Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu je predviđen za EFSA studente, i slobodno je otvaranje tema za odsjeke / smjerove / godine studija, opciono ako se ukaže potreba i otvaranje dodatnih pod-kategorija i pod-foruma, itd...  :d055:

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Post by MarcusTulliusCicero »

Ugledajte se na nas pravnike. :mrgreen:

Alen100
Posts: 1
Joined: Sun May 26, 2013 4:29 pm

Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Post by Alen100 »

Interesuje me da li ima drugi prijemni rok u septembru za visoku poslovnu, necu moci konkurisati na prvom roku u julu (2 mjeseca radim u Njemackoj) , moze li se vanredno ili kako vec upisati, ali u septembru? Hvala

SilveR
Posts: 95
Joined: Mon Jan 21, 2013 9:37 pm

Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Post by SilveR »

Ovo su odluke koje su važile za akademsku 2012/2013 godinu, kako će biti ove godine nisam siguran jer se čekaju odluke za novu akademsku godinu.

Odluka o upisnim rokovima: "Prijemni ispiti će se završiti do 31. avgusta 2012. godine".

Detaljne upute na linku: http://www.efsa.unsa.ba/ef/docs/Student ... ciklus.pdf

Ostatak odluka o upisu na linku: http://www.efsa.unsa.ba/ef/ba/upisi/pri ... pit-201213

Jenna
Posts: 1
Joined: Wed Jun 12, 2013 11:14 pm

Ekonomski fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Post by Jenna »

Nakon neuspjelog pokusaja da dobijem kakve informacije po drugim forumima naletih na ovaj podforum,pa se nadam da ce mi neko odgovoriti :D Zanima me odsjek na engleskom jeziku, da li je prijemni isti kao i onaj ulazni test engleskog sto rade svi ili je ipak drugaciji? Opcenito ako mi neko nesto moze reci o tom odsjeku bila bih jako zahvalna :)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”