Apsolventi u osnovnoj školi

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Post Reply
Anastasia
Posts: 8
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:49 am

Apsolventi u osnovnoj školi

Post by Anastasia »

Ponižavajuće je to šta su uradili apsolventima na Zenićkom pravnom fakultetu !!!!! Smjestili su nas ni manje ni više nego u osnovnu školu, jer navodno nema učionica za nas, a nas je svega oko 50 -tak, pa je neshvatljivo da se nije mogla pronaći jedna učionica za nas. Ipak neki od nas smataraju da je do toga došlo i nemarom našeg "predsjednika razreda", jer za šta on služi nego da se NNV - u izbori za naša prava i naše zahtjeve.

crni biser
Posts: 25
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:32 pm

Odg: Apsolventi u osnovnoj školi

Post by crni biser »

Omg pa nije ni njima lako..cc apsolventi u osnovnoj skoli..Sramota...
Kada se zavrsava izgradnja nove zgrade,koliko znam trebalo se od ove godine preci,ali nije..steta  :S :(

adella
Posts: 4
Joined: Fri Aug 28, 2009 11:55 pm

Odg: Apsolventi u osnovnoj školi

Post by adella »

aa to sto su uradili je van svake pameti..pogotovo uzevsi u obzir cinjenicu da je jako mali broj studenata presao na IV godinu.. :dunno:

C6
Posts: 19
Joined: Fri Oct 16, 2009 5:33 pm

Odg: Apsolventi u osnovnoj školi

Post by C6 »

Eh,koliko vidim stalo se nesto sa gradnjom....steta...
A stvarno su teski uslovi za rad,kada vidim gdje imam vjezbe,u onoj maloj ucionici,ko u podrumu,gore oni uski prozori,pola nas ne moze disati....jedna sijalica samo radi...!!!A, zgrada je trabala biti zavrsena do ljeta,barem se tako govorilo,ali eto izgleda nista od toga...valjda recesija ili sta vec...
Izgleda da ce i meni biti sudeno da zavrsim faks tamo gdje sam poceo osnovno obrazovanje!Hehehe!

Off-topic:Anastazija,pise se "zeničkoj"...malo z,"tvrdo" č! ;) ;)

AldijanaM
Posts: 3
Joined: Tue Nov 10, 2009 8:23 pm

Odg: Apsolventi u osnovnoj školi

Post by AldijanaM »

Mali update: više nas nije 50tak, sada nas je 81 u prostoriji koja treba da (u normalnim uslovima, za normalan rad) primi oko 30 osoba. Veselo, nema šta  :f040:

Eborg
Posts: 1255
Joined: Fri May 15, 2009 8:11 pm

Odg: Apsolventi u osnovnoj školi

Post by Eborg »

[quote="AldijanaM"]
Mali update: više nas nije 50tak, sada nas je 81 u prostoriji koja treba da (u normalnim uslovima, za normalan rad) primi oko 30 osoba. Veselo, nema šta  :f040:
[/quote]

To je zbog nekih sex-manijaka na vašem univerzitetu koliko ja čujem.  :mrgreen:

C6
Posts: 19
Joined: Fri Oct 16, 2009 5:33 pm

Odg: Apsolventi u osnovnoj školi

Post by C6 »

Eh,da ti je doci nama malo kod tih manijaka.....aaaa?Znam ja da bi ti volio,ali ne moze.... :P :P
Pozdrav moj druze... ;)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”