PFSA: Struktura prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
alma00
Posts: 77
Joined: Mon Feb 06, 2012 3:17 pm

Odg: Struktura prava

Post by alma00 »

na isss-u za ovaj predmet ima samo jedan rok za prijavu (4.6.) sta je sa II terminom 25. juna?? hvala  :f035:

Jenny1406
Posts: 2714
Joined: Sat Nov 21, 2009 10:41 am

Odg: Struktura prava

Post by Jenny1406 »

Bice jos jedna prijava ispita za II termin :d055:

MarcusTulliusCicero
Posts: 9869
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Struktura prava

Post by MarcusTulliusCicero »


PravoAmela
Posts: 115
Joined: Fri Sep 16, 2011 4:47 pm

Odg: Struktura prava

Post by PravoAmela »

:O usmeni? mozel neko opisati kako izgleda taj usmeni? :S

bulbulistan
Posts: 96
Joined: Mon Sep 26, 2011 10:13 pm

Odg: Struktura prava

Post by bulbulistan »

mislim da samo odg oni koji hoce a da moramo svi doci kao na kriminologiji?

Meelly
Posts: 91
Joined: Fri Oct 07, 2011 8:10 pm

Odg: Struktura prava

Post by Meelly »

Moze li neko napisati od kolega iz prve smjene koja su mu bila pitanja na drugoj parcijali iz strukture? Hvala unaprijed!

Sultanija
Posts: 63
Joined: Thu Apr 28, 2011 5:00 pm

Odg: Struktura prava

Post by Sultanija »

u kolko je sati ispit 4.6.2012.?

emka
Posts: 109
Joined: Wed Oct 12, 2011 7:27 pm

Odg: Struktura prava

Post by emka »

moze li neko reci nesto o zavrsnom razgovoru iz ovog predmeta?koliko pitanja bude,jel tesko...?

Chola
Posts: 919
Joined: Sun Aug 21, 2011 2:30 am

Odg: Struktura prava

Post by Chola »

Za zavrsni razgovor isti je sistem kao i iz predmeta "Uvod u nauku o drzavi i pravu", sto znaci da ti prof. da 1 pitanje koje pises sebi na papir kao koncept, a zatim pricas oko toga i ona ti postavlja dodatna pitanja i provede te kroz citavo gradivo  :P

plazma
Posts: 28
Joined: Thu Apr 05, 2012 7:36 pm

Odg: Struktura prava

Post by plazma »

Kada je komisijski ispit,usmeni, u koliko sati??
jel 11.06.12.

Post Reply

Return to “I godina”