PFSA: Institucije rimskog prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
sweetest_tabooo
Posts: 154
Joined: Thu Sep 10, 2009 3:28 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by sweetest_tabooo »

@Chola druze upravu si,ja sam djevojka iz buducnosti haha :))) I hvala na postavljanju pitanja a @Makk vrlo rado bih svaku stranicu pregledala....samo da ih nema vise od 350 ;))) Neki dan sam krenula i dodjem do 239 i zaspim prek kompom,...toliko o tome bar sto se mene tice :))) Neke sam stvari uspjela izvuci koje bi mogle biti koristi. U svakom slucaju,hvala ljudi:)

maidap
Posts: 119
Joined: Thu Nov 04, 2010 10:11 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by maidap »

da li se neko slucajno sjeca I parcijale s 13.10. komisiskog, ne mogu se sjetiti drugog  pitanja znam da je bilo vezano za prvi dio, i to ako se ne varam mislim da je bilo objasni period kraljevstva??!! ikoo??? :O

2godina
Posts: 181
Joined: Thu Nov 24, 2011 6:31 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by 2godina »

Znaci za generaciju 2010/11 je ispit 21 u subotu,iii ja bi kolegama  i kolegicama predlozila da ODU u kopirnicu do fakulteta ii trazi pitanja zaa ispit,aal ne formu skripte  pitanja-odg ,nego skripita samo s pitanjima koja su skidAna s bh pravnila,za prvu parcijalu ima 5 grupa,mnogima je posluzilo.nadam se da cu nekome pomoci,I molim vas javite s prve godine kad je deff ispit ii satnicu:D...HVALA:)

Amaroo
Posts: 129
Joined: Wed Oct 27, 2010 10:31 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by Amaroo »

http://www.pfsa.unsa.ba/pf/images/stori ... GODINA.pdf

Eto pise na sestoj strani, 21.01.2012.godine od 8-12 je prvi rok :)

custom
Posts: 237
Joined: Mon Nov 01, 2010 9:03 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by custom »

Ass. je potvrdila termin za subotu,od 8 sati pa sve po grupama...
Last edited by custom on Tue Jan 17, 2012 11:42 am, edited 1 time in total.

vecaveca
Posts: 694
Joined: Tue Sep 29, 2009 4:53 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by vecaveca »

komisijski ostaje 19.1 u 13h za sve ?

fooriozza
Posts: 23
Joined: Sat Oct 24, 2009 3:04 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by fooriozza »

kada je drugi komisijski rok za generaciju upisanu 2009?

Smurfette
Posts: 240
Joined: Wed Sep 21, 2011 11:11 am

Odg: Institucije rimskog prava

Post by Smurfette »

Jel moze samo neko da napise mail profesorov i da mi kaze gdje mu je kabinet? Hvalaaaa... btw.jel moguce da onima koji su prenijeli rim daju aprilski rok, jer sjecam se da je prosle godine tako bilo...mi sa prve godine nismo imali pravo na taj rok, jer ass je rekla da je april za one koji su prenijeli...

2godina
Posts: 181
Joined: Thu Nov 24, 2011 6:31 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by 2godina »

A KAKO IDU TE GRUPE,po slovima ili kako ko oce ude,ja  sam S(po prezimenu),ako ko zna kad bi trebala doci?

Amcho
Posts: 6097
Joined: Thu Nov 12, 2009 6:39 pm

Odg: Institucije rimskog prava

Post by Amcho »

[quote="Smurfette"]
btw.jel moguce da onima koji su prenijeli rim daju aprilski rok, jer sjecam se da je prosle godine tako bilo...mi sa prve godine nismo imali pravo na taj rok, jer ass je rekla da je april za one koji su prenijeli...
[/quote]

Odgovorno trvrdim da ovo što si ti napisala nije tačno i da se ne sjećaš dobro. Bez uvrede, ali ovo upšte nije istina jer aprilski rok je samo za studente koji su se upisali 2008/2009 i ranije, dok generacije od 2009/2010 ga nemaju. Tako da si ti pogrešno razumjela ass. ili je ona loše prenijela informaciju. ;) Tako da prije ljetnog roka nećete moći polagati Rimsko pravo (mislim na generaciju 2009/2010 i kasnije).

Post Reply

Return to “I godina”