PFSA: Ekonomske osnove države i prava

Podforum studenata prve godine Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

Ja ne govorim o navlačenju bodova, nego o eventualnim greškama koje asistent ili profesor naprave pri pregledanju rada. U svakom slučaju ništa ne gubiš ako odeš na uvid u rad.
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Ma o tome sam mislio,valjda kao da je sve uneseno i da bez obzira ako bi nasli,da nece mijenjati broj bodova

Ali otici cu pa pokusati,iako gubim dio vremena za ucenje Drzave i prava,al nema veze :)

Ako uspije,MTC imas pivo :D
Last edited by Amcho on 06 Feb 2011, 02:20, edited 1 time in total.
HarrY
Posts: 26
Joined: 01 Jul 2009, 11:08

kako kod treba otici na uvid ovima sto fali po jedan ili dva boda a u najgorem slucaju radice esej. a kad je tacno uvid u rad
MarcusTulliusCicero
Posts: 3963
Joined: 20 Feb 2009, 00:49
Contact:

[quote="Amcho"]
[quote="MarcusTulliusCicero"]
Ja ne govorim o navlačenju bodova, nego o eventualnim greškama koje asistent ili profesor naprave pri pregledanju rada. U svakom slučaju ništa ne gubiš ako odeš na uvid u rad.
[/quote]

Ma o tome sam mislio,valjda kao da je sve uneseno i da bez obzira ako bi nasli,da nece mijenjati broj bodova

Ali otici cu pa pokusati,iako gubim dio vremena za ucenje Drzave i prava,al nema veze :)

Ako uspije,MTC imas pivo :D
[/quote]

Nema to veze, ako su oni napravili grešku moraju je ispraviti i priznati bodove.

Kad se na ISSS-u može ispraviti , može i na tim spiskovima.
DE_integro_ED
Posts: 225
Joined: 07 Sep 2009, 01:35

Hola :)

Prosla sam ekonomiju ali "na koncu" uh 25 bodova !!! I sta mi predlazete, da li da uzmem esey ili da se ne sikirikim i da ucim druge predmete "bitnije"

Muchas gracias  :d055:
s@nel
Posts: 8
Joined: 22 Sep 2009, 14:34

kad se moze otici na uvid u rad?
Amcho
Posts: 4378
Joined: 12 Nov 2009, 18:39

Bilo jutros :D
Last edited by Amcho on 06 Feb 2011, 02:20, edited 1 time in total.
s@nel
Posts: 8
Joined: 22 Sep 2009, 14:34

hvala na odg. nema veze radicu esej
sele_unlikeable
Posts: 113
Joined: 29 Sep 2009, 10:01

Imam 20 bodova iz ekonomije, i trebam da radim esej.  :h035: Asistentica je rekla da mi sami biramo temu za esej.  :dunno: Ne znam koju temu da uzmem, da li neko ima prijedlog? Jer ne znam da li mogu da nadjem potrebnu literaturu...  :dunno: :dunno: :dunno: :dunno:  Molim pomoc...  :moli: :moli:

P.S. Treba mi i e-mail ove asistentice...  :moli:
zelenooka
Posts: 141
Joined: 27 Jul 2009, 15:40

[quote="vecaveca"]
Hvala,a dobro reci mi uslove neke koliko gradiva,kako sa literaturom i tako neke osnove stvari da li treba otkucano sta i kako ???
[/quote]

Ove godine kako sam ja upucena, odnosno kako su svi asistenti rekli nama na prvoj godini, esej treba da ima najmanje 10 strana, izlaganje nebi trebalo da bude duze od 10 minuta, ono klasika font Times new roman, 12 velicina slova, fusnote nisu na odmet, fino na kraju navesti literaturu, predas predmetnom asistentu, s njim se dogovoris treba li i power point prezentacija, meni je npr iz rima trebala, ako ne onda predajes samo esej u pisanoj formi i branis usmeno fino i na kraju dobijes bodove...et tako nekako
Post Reply

Return to “I godina”