PFZE: Prva godina | Opća diskusija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

PFZE: Prva godina | Opća diskusija

Post by MarcusTulliusCicero »

Naslov sve govori...  :d055:
Last edited by MarcusTulliusCicero on Sun Aug 19, 2012 5:59 pm, edited 1 time in total.

Dinozzo
Posts: 6
Joined: Mon Jul 06, 2009 11:33 pm

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by Dinozzo »

Obavjestavaju se studenti 1. godine Pravnog fakulteta u Zenici da je pomjeren dan polaganja ispita Komparativno pravne historije i Institucije rimskog prava, sa 17.09.2009 godine, na 25.09.2009. Ispiti ce se odrzati u terminima,koji su predvidjeni i u prvoobjavljenom terminu.

Izvor: Oglasna ploča na fakultetu.

Samir
Posts: 5
Joined: Sat Jul 18, 2009 6:01 pm

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by Samir »

Koliko vidim ovdje je citav pod forum PRF Zenice jako slabo posjecen.Mislim da je razlog tome sto onaj ko postavlja ove teme ne pridaje tome bas mnogo znacaja.Ako se vec nudi pomoc brucosima onda je potrebno vise rijeci osim..Naslov sve govori...Dajte da se ovo malo aktivira..

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by Dama Pikova »

"Oni koji postavljaju teme" odnosno mi, administratori studiramo na Pravnom fakultetu u Sarajevu... Naše informacije tebi ne mogu biti relevantne. Slabo je posjećen istina, ne našom krivicom, niti voljom. Šta ti možeš učiniti pa da se to promjeni? Uključi kolege u diskusiju... obavjesti ih. Angažuj se i sam. Ovo je VAŠ pdf... Naše je bilo da studentima iz Zenice pružimo prostor za ostvarivanje komunikacije. Hoćete li vi to iskoristiti ili ne, samo može biti vaša odluka.

crni biser
Posts: 25
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:32 pm

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by crni biser »

Interesuje me da li iko zna moze li se prebaciti u drugu grupu na vjezbama?i da li se na bas svakim vjezbama i predavanjima potpisuje i proziva i koliko su profesori strogi po pitanju potpisa?Ako znaju starije kolege neka pisu,jer koliko vidim svaki profesor insistira da smo redovni,a vecina nas putuje i ne moze na sve stici,jer je raspored malo komplikovan :S.


:d045: :d045: :f040:

Anastasia
Posts: 8
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:49 am

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by Anastasia »

Zavisi da li si redovan ili samofinansirajući student. To ti je prvi uslov da li da bideš na svim predavanjima ili ne. Redovni studenti imaju pravo na tri izostanka zajedno sa vježbama, a samofinansirajući 5. Druga stvar mna vježbama se dogovoriš sa ass. kad možeš da dolaziš. Objasniš situaciju i većina njih će odobriti. Najbolja ass. na I godini je ubjedljivo Emina i s njom budite fini i imaćete svu pomoć od nje. Ovo je lično iskustvo jer sam je trenutno na IV g.

crni biser
Posts: 25
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:32 pm

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by crni biser »

[quote="Anastasia"]
Zavisi da li si redovan ili samofinansirajući student. To ti je prvi uslov da li da bideš na svim predavanjima ili ne. Redovni studenti imaju pravo na tri izostanka zajedno sa vježbama, a samofinansirajući 5. Druga stvar mna vježbama se dogovoriš sa ass. kad možeš da dolaziš. Objasniš situaciju i većina njih će odobriti. Najbolja ass. na I godini je ubjedljivo Emina i s njom budite fini i imaćete svu pomoć od nje. Ovo je lično iskustvo jer sam je trenutno na IV g.
[/quote]
E hvala ti puno .. pozz :f040:

crni biser
Posts: 25
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:32 pm

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by crni biser »

Da li neko od starijih kolega ima pitanja i odgovore koja profesor daje na predavanjima iz teorije drzave i prava?Ako ima neka se jave,jer ne mogu stici da ih sve zapisem(nisam uvijek na predavanjima) :dunno:..pa lijepo bi bilo da ih stave u skriptarnicu ili ako to vec ne mozete,mozete mi i privatno dostaviti..pozzz!! :f055:

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by Dama Pikova »

Ako ko ima u elektronskoj formi neka proslijedi nama ta pitanja i odgovore na mail info@epravo.ba pa ćemo mi to postavit u skriptarnicu za sviju čim prije  :mig:

crni biser
Posts: 25
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:32 pm

heelllpp

Post by crni biser »

Ejjj da li neko zna da li su pitanja koja se nalaze u kopirnici iz ovog predmeta dovoljna da se polozi ispit..prva parcijala??ili..treba bubati sve od rijeci do rijeci..? :uzdise:

Post Reply

Return to “Prva godina”