PFZE: Prva godina | Opća diskusija

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: heelllpp

Post by Dama Pikova »

Moraš ljudima napisati koji je predmet u pitanju da bi ti odgovorili.

Dizda
Posts: 12
Joined: Mon Sep 21, 2009 10:32 pm

Odg: heelllpp

Post by Dizda »

[quote="crni biser"]
Ejjj da li neko zna da li su pitanja koja se nalaze u kopirnici iz ovog predmeta dovoljna da se polozi ispit..prva parcijala??ili..treba bubati sve od rijeci do rijeci..? :uzdise:
[/quote]

Ako mislis na ekonomiju, nije dovoljno. A i ne trebas od rijeci do rijeci.. Trebas shvatiti materiju

miRZa88
Posts: 280
Joined: Wed Jul 01, 2009 6:12 pm

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by miRZa88 »

ko zeli da se prebaci iz zenica u sarajevo na pravni fakultet,da li to moze u septembru ili u junu/julu kada su konkursi ? i koji se ispiti mogu prenijeti ?
Last edited by miRZa88 on Fri May 07, 2010 2:16 pm, edited 1 time in total.

garfildze
Posts: 1
Joined: Sun Jul 08, 2012 1:33 pm

Odg: Prva godina | Opća diskusija...

Post by garfildze »

Samo da Vas sviju pozdravim... Tek upisujem prvu godinu i ovaj forum je izvrsna ideja... moram da pitam dali neko zna zašto nemogu da skinem sebi skriptu  :zamisljen: :zamisljen:

Ediina
Posts: 2
Joined: Thu Jul 05, 2012 2:18 pm

PFZE: Prva godina | Opća diskusija

Post by Ediina »

Ja bih zamolila vas, starije kolege, da m date par savjeta na šta najviše pažnju trebam obratiti po pitanju ovog/našeg fakulteta? U vrsti brucoša sam, i svi nam govore od crnom rimu. e li nam fkt toliko teško na fax-u i šta profesori ustvari očekuju od nas, kao početnika? Hvala :)

student111
Posts: 8
Joined: Mon Jul 01, 2013 12:33 pm

PFZE: Prva godina | Opća diskusija

Post by student111 »

ediina,
mislim da ceš se nacekati na odgovor, jer su studenti iz Zenice-najnaktivniji na ovom forumu, samo ne panici i kreni lagano na predavanja i dobro se pazi "dobronamjernih savjeta" jedna mi je kolegica kazala da su je njene kolege uputile da uci pogrešnu literaturu i pala na ispitu, tako da oprezna budi..... nabavi si knjigu i radi i uci lagano po njoj, pohvataj konce i lagano. Ja spremam Rim i mogu ti reci da covjek mora uci neopterecen, koncentriran i motiviran, i uspjeh je tu..... ako saznaš šta novo javi...

Post Reply

Return to “Prva godina”