PFZE: Struktura prava

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
Post Reply
MarcusTulliusCicero
Posts: 9868
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

PFZE: Struktura prava

Post by MarcusTulliusCicero » Mon Jul 06, 2009 10:14 pm

Naslov sve govori...  :d055:
Last edited by MarcusTulliusCicero on Sun Aug 19, 2012 5:57 pm, edited 1 time in total.

zecaffe
Posts: 8
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:46 pm

Odg: STRUKTURA PRAVA

Post by zecaffe » Sun Oct 11, 2009 8:03 pm

Isto vrijedi  kao i za Uvod u nauku ... jer predaje isti profesor.
"U Ze cete dobiti    oko 80-ak pitanja ...  test je 20 tih pitanja .. od kojih morate uraditi koliko se sjecam 16."

Medjutim pitanja morate bukvalno napamet znati .. i skoro identicno odgovoriti!

DamirAvdic
Posts: 10
Joined: Wed Nov 11, 2009 11:27 am

Odg: STRUKTURA PRAVA

Post by DamirAvdic » Wed Nov 11, 2009 11:42 am

Ovo nije strašan predmet  :d045:
Ja sam pročitao skriptu i položio

Dizda
Posts: 12
Joined: Mon Sep 21, 2009 10:32 pm

Odg: STRUKTURA PRAVA

Post by Dizda » Thu Nov 12, 2009 7:56 pm

[quote="DamirAvdic"]
Ovo nije strašan predmet  :d045:
Ja sam pročitao skriptu i položio
[/quote]

daj ba covijece, ako nemas sta pametno napisati nemoj ni pisati.. Samo nabijas sebi broj postova, sve se zaniva na lagan/tezak predmet.. ha ya

crni biser
Posts: 25
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:32 pm

Odg: STRUKTURA PRAVA

Post by crni biser » Tue Apr 20, 2010 1:10 pm

Da li neko zna e-mail adresu od profesora Tarika Haverica..treba mi hitno ???  :moli:

Post Reply

Return to “Prva godina”