PFZE: Ekonomske osnove države i prava

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
MarcusTulliusCicero
Posts: 9868
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

PFZE: Ekonomske osnove države i prava

Post by MarcusTulliusCicero » Mon Jul 06, 2009 10:12 pm

Naslov sve govori...  :d055:
Last edited by MarcusTulliusCicero on Sun Aug 19, 2012 5:58 pm, edited 1 time in total.

miNNa
Posts: 6
Joined: Mon Sep 28, 2009 3:23 pm

Odg: EKONOMSKE OSNOVE DRŽAVE I PRAVA

Post by miNNa » Wed Oct 07, 2009 8:44 pm

Danas prvo predavanje.. niko nije cuo prof. :(
Bog sami zna o cemu je on pricao..

crni biser
Posts: 25
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:32 pm

Odg: EKONOMSKE OSNOVE DRŽAVE I PRAVA

Post by crni biser » Thu Oct 08, 2009 9:11 pm

[quote="miNNa"]
Danas prvo predavanje.. niko nije cuo prof. :(
Bog sami zna o cemu je on pricao..
[/quote]

Ako onako nastavi,niko nece vise ni dolaziti..brate zar nije mogao cijelo vrijeme da prica na mikrofon..al profa je dobar  :d055: e sad kakav je na ispitu ne znam  :O

Anastasia
Posts: 8
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:49 am

Odg: EKONOMSKE OSNOVE DRŽAVE I PRAVA

Post by Anastasia » Fri Oct 09, 2009 10:55 am

Ako je riječ o Halidu Kurtoviću na ispitu će te proći super ako on dođe pijan kao i obično.

crni biser
Posts: 25
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:32 pm

Odg: EKONOMSKE OSNOVE DRŽAVE I PRAVA

Post by crni biser » Fri Oct 09, 2009 9:17 pm

[quote="Anastasia"]
Ako je riječ o Halidu Kurtoviću na ispitu će te proći super ako on dođe pijan kao i obično.
[/quote]
Hvala kolegice na informacijama..super sto ima neko da nam kaze kako stvari stoje..  ;)

ssonic
Posts: 5
Joined: Sat Oct 10, 2009 1:01 am

Odg: EKONOMSKE OSNOVE DRŽAVE I PRAVA

Post by ssonic » Sat Oct 10, 2009 1:07 am

ma lik je ba neodgovoran koliko je i neprofesionalan . . . sreca pa je dobra asistentica . . .

Dizda
Posts: 12
Joined: Mon Sep 21, 2009 10:32 pm

Odg: EKONOMSKE OSNOVE DRŽAVE I PRAVA

Post by Dizda » Sun Oct 18, 2009 8:40 pm

[quote="ssonic"]
ma lik je ba neodgovoran koliko je i neprofesionalan . . . sreca pa je dobra asistentica . . .
[/quote]

Alo ba, koja si ti godina... Asist. mu je Aida Mulalic i riba ubija u pojam. Nadje sebi jedno sa kojim moze razovarati u siframa za ostale i tako 45min..

miRZa88
Posts: 280
Joined: Wed Jul 01, 2009 6:12 pm

Odg: EKONOMSKE OSNOVE DRŽAVE I PRAVA

Post by miRZa88 » Thu Nov 05, 2009 5:55 pm

kada je prva parcijala iz ekonomije ???

Gabrielle
Posts: 2652
Joined: Tue Oct 27, 2009 9:34 pm

Odg: EKONOMSKE OSNOVE DRŽAVE I PRAVA

Post by Gabrielle » Thu Nov 05, 2009 11:11 pm

[quote="miRZa88"]
kada je prva parcijala iz ekonomije ???
[/quote]

i mene zanima

Dizda
Posts: 12
Joined: Mon Sep 21, 2009 10:32 pm

Odg: EKONOMSKE OSNOVE DRŽAVE I PRAVA

Post by Dizda » Fri Nov 06, 2009 1:23 pm

[quote="Gabrielle"]
[quote="miRZa88"]
kada je prva parcijala iz ekonomije ???
[/quote]

i mene zanima
[/quote]

U 9-toj sedmici

Post Reply

Return to “Prva godina”