PFZE: Državno-pravni razvoj Bosne i Hercegovine

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

PFZE: Državno-pravni razvoj Bosne i Hercegovine

Post by MarcusTulliusCicero »

Naslov sve govori...  :d055:
Last edited by MarcusTulliusCicero on Sun Aug 19, 2012 5:57 pm, edited 1 time in total.

Samir
Posts: 5
Joined: Sat Jul 18, 2009 6:01 pm

Odg: DRŽAVNO-PRAVNI RAZVOJ BOSNE I HERCEGOVINE

Post by Samir »

Posto DRZAVNO-PRAVNI RAZVOJ BIH vazi za jedan od tezih predmeta za polozit,da li zbog toga sto je to dekanov predmet ili zato sto ga jednostavno tesko poloziti,bilo bi lijepo da se neko od iskusnijih"igraca" malo raspise ovdje pa doda koji savjet :)

miNNa
Posts: 6
Joined: Mon Sep 28, 2009 3:23 pm

Odg: DRŽAVNO-PRAVNI RAZVOJ BOSNE I HERCEGOVINE

Post by miNNa »

[quote="Samir"]
Posto DRZAVNO-PRAVNI RAZVOJ BIH vazi za jedan od tezih predmeta za polozit,da li zbog toga sto je to dekanov predmet ili zato sto ga jednostavno tesko poloziti,bilo bi lijepo da se neko od iskusnijih"igraca" malo raspise ovdje pa doda koji savjet :)
[/quote]

Samire, nek nam je Bog na pomoci :)

Anastasia
Posts: 8
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:49 am

Odg: DRŽAVNO-PRAVNI RAZVOJ BOSNE I HERCEGOVINE

Post by Anastasia »

To vam i ja kao apsolvent mogu poželjeti: SRETNO. Kod dekana ulogu ne igra znanje nego sreća. On doslovno određuje ko će proći tako što testove nabode na šestar i oni koji su na šestaru prolaze , a oni koji su ostali ne.

crni biser
Posts: 25
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:32 pm

Odg: DRŽAVNO-PRAVNI RAZVOJ BOSNE I HERCEGOVINE

Post by crni biser »

;(  ;( OMG jadni smo mi onda..ja sa ovakvom srecom necu nikada poloziti...

ssonic
Posts: 5
Joined: Sat Oct 10, 2009 1:01 am

Odg: DRŽAVNO-PRAVNI RAZVOJ BOSNE I HERCEGOVINE

Post by ssonic »

kod njega je ispit toliko apsurdan da cak i "ne znam" vazi kao uvazavajuci odgovor xD

crni biser
Posts: 25
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:32 pm

Odg: DRŽAVNO-PRAVNI RAZVOJ BOSNE I HERCEGOVINE

Post by crni biser »

[quote="ssonic"]
kod njega je ispit toliko apsurdan da cak i "ne znam" vazi kao uvazavajuci odgovor xD
[/quote]
hahah :p031: :biggrinlove:

zecaffe
Posts: 8
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:46 pm

Odg: DRŽAVNO-PRAVNI RAZVOJ BOSNE I HERCEGOVINE

Post by zecaffe »

Dekanovi predmeti na 1 god su LOTO u pravom smislu ... s jedne strane mozes poloziti pomocu neke skripte od 30-ak strana .. a u dr slucajevima mozes nauciti  citavu knjigu .. i ne budes u stanju odg  ni na 5 pitanja.
Prvi rokovi imaju uvijek vecu prolaznost. 
Prvo pitanje je uvijek neki historicar, polihister .. bla bla ... filozof .. uglavnom neka imena koja  neces moci nacu u knjizi.

Medjutim nema potrebe za brigom ... ispit se 100%  prolazi  na KOMISIJSKIM rokovima ukoliko ste spremni platiti. Znaci to je  pa skoro formalno ... profesor ti pola odg.

C6
Posts: 19
Joined: Fri Oct 16, 2009 5:33 pm

Odg: DRŽAVNO-PRAVNI RAZVOJ BOSNE I HERCEGOVINE

Post by C6 »

Joj,dajte nemojte te price o sestarima,sta vam je...ehehehehe...
Nego redovno idite ,slusajte sve,i pisite sve ,bukvalno sve sto govori,jer ima pitanja kojih ne bude u knjizi(npr.oni historicari)i tako...Ko je uporan,polozi bez prbolema,i bez komisije...
Na kraju sta bi vi,da polozite sve bez muke....CCC...

crni biser
Posts: 25
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:32 pm

Odg: DRŽAVNO-PRAVNI RAZVOJ BOSNE I HERCEGOVINE

Post by crni biser »

:( pa teze je spremiti DPR nego Rim koliko vidim..a kazu da je dekan pravo zenzut i po pitanju potpisa na kraju?jel istina to?

Post Reply

Return to “Prva godina”