PFZE: Državno-pravni razvoj Bosne i Hercegovine

Za naše brucošice i brucoše. Vama je pomoć najpotrebnija...
C6
Posts: 19
Joined: Fri Oct 16, 2009 5:33 pm

Odg: DRŽAVNO-PRAVNI RAZVOJ BOSNE I HERCEGOVINE

Post by C6 »

Jest sigurno vam je to sto se tice potpisa...moji jedni jarani su bili odustali jer im nikada nije dao potpis.....Na kraju sta bi vi,da idete po kafama jel?
Nisam nesto da pametujem,ali sto ste upisali faks ako necete ici redovno slusati njegova predavanja,ako vam je to mrsko ,bolje onda idite na smjer kantina....heheheh:)

crni biser
Posts: 25
Joined: Mon Sep 28, 2009 7:32 pm

Odg: DRŽAVNO-PRAVNI RAZVOJ BOSNE I HERCEGOVINE

Post by crni biser »

[quote="C6"]
Jest sigurno vam je to sto se tice potpisa...moji jedni jarani su bili odustali jer im nikada nije dao potpis.....Na kraju sta bi vi,da idete po kafama jel?
Nisam nesto da pametujem,ali sto ste upisali faks ako necete ici redovno slusati njegova predavanja,ako vam je to mrsko ,bolje onda idite na smjer kantina....heheheh:)
[/quote]
Ja pitam samo ono sto sam cula,jeli istina..jer svi pricaju o tome,a slazem se s tobom da treba ici na njegova predavanja a posebno ako je tako strog..

zecaffe
Posts: 8
Joined: Tue Sep 22, 2009 9:46 pm

Odg: DRŽAVNO-PRAVNI RAZVOJ BOSNE I HERCEGOVINE

Post by zecaffe »

[quote="C6"]
Jest sigurno vam je to sto se tice potpisa...moji jedni jarani su bili odustali jer im nikada nije dao potpis.....Na kraju sta bi vi,da idete po kafama jel?
Nisam nesto da pametujem,ali sto ste upisali faks ako necete ici redovno slusati njegova predavanja,ako vam je to mrsko ,bolje onda idite na smjer kantina....heheheh:)
[/quote]

C6  pametujes itekako ...  citav fax se zali na nj .. i nije normalan sa pitanjima .. znaci 2 knjige znam ... i ne samo ja .. ima vecih ucenika od mene koliko oces .. onda nam na ispitu kaze nisam ja lud  da dajem pitanja samo iz 1-2 knjige .... znaci ae vozdra ... za potpise je korektan .. imas pravo 3 kiksa .. koliko se sjecam ...i to e to ...

Tako  ako  ne ide redovno ... ne zivcirajte se  ... izaDJITE  na komisiju koja je bukvalno FORMALNA! i rijesite se muka .. ucite radi sebe...

Amche
Posts: 5
Joined: Mon Oct 05, 2009 11:54 pm

Odg: DRŽAVNO-PRAVNI RAZVOJ BOSNE I HERCEGOVINE

Post by Amche »

Sve je tesko. A nemojte toliko kukati.  :P

dunYa90
Posts: 2
Joined: Wed Feb 10, 2010 6:36 pm

Odg: DRŽAVNO-PRAVNI RAZVOJ BOSNE I HERCEGOVINE

Post by dunYa90 »

[quote="Anastasia"]
To vam i ja kao apsolvent mogu poželjeti: SRETNO. Kod dekana ulogu ne igra znanje nego sreća. On doslovno određuje ko će proći tako što testove nabode na šestar i oni koji su na šestaru prolaze , a oni koji su ostali ne.
[/quote]

A pa iz tog razloga meni stalno nestaju šestari u kući.. sve ih tata prisvoji da bi ispravio radove.. zaboga,kako se toga nisam ranije dosjetila? :)

Post Reply

Return to “Prva godina”