Anglistika info

Podforum za studente Filozofskog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
Amir.pece
Posts: 2
Joined: Mon Jun 02, 2014 1:04 pm

Anglistika info

Post by Amir.pece »

Živim u Bihaću i htio bih upisati anglistiku u Sarajevu, zanima me ako neko zna kada se otvara konkurs za upis, ima li prijemni ispit, cijena fakulteta, dakle svaka informacija je dobrodošla jer se stvarno ne mogu snaći na njihovoj stranici.  :(
Hvala svima unaprijed.  :)

Dzeniii
Posts: 929
Joined: Tue Jan 05, 2010 12:00 am

Anglistika info

Post by Dzeniii »

Imaš prijemni, i to iz bosanskog i engleskog, uz to je mnogo bitan i prosjek ocjena iz sve 4 godine, jer u status čisto redovnog studenta prime samo nekih 20-tak studenata.. Za RS i V mislim da je cijena 1000 KM.
Ako neko ima još kakvih info, molim i ja da napiše :)

Amir.pece
Posts: 2
Joined: Mon Jun 02, 2014 1:04 pm

Anglistika info

Post by Amir.pece »

Puno hvala, ako nešto saznam javljam :D

sarajevo_heart
Posts: 2
Joined: Fri Jun 13, 2014 9:44 pm

Anglistika info

Post by sarajevo_heart »

Pozdrav.  Ovako, prijemni je iz engleskog i psihologije, a kako su meni rekli  konkurs za upis u I godinu I ciklusa studija bice objavljen 16.6.2014. Nisam sigurna kolika je cijena skolarine, oko 1000km.
Nisu ni meni nista konkretno rekli, iako sam par puta isla da pitam.

Ako ko ima jos nekih informacija, pisite.

cookangel
Posts: 3
Joined: Thu Nov 24, 2022 10:39 am

Re: Anglistika info

Post by cookangel »

Dzeniii wrote:
Mon Jun 02, 2014 10:06 pm
Imaš prijemni, i to iz bosanskog i engleskog, uz to je mnogo bitan i prosjek ocjena iz sve 4 godine, jer u status čisto redovnog studenta prime samo nekih 20-tak studenata.. Za RS i V mislim da je cijena 1000 KM[url=https://coreball.co]coreball[/url]
Ako neko ima još kakvih info, molim i ja da napiše :)
Tako korisno. Hvala vam.

Kisdtrw
Posts: 1
Joined: Mon Feb 27, 2023 9:42 am

Re: Anglistika info

Post by Kisdtrw »

Naučio sam puno korisnih informacija iz Basket Random ove teme

emmausa
Posts: 15
Joined: Tue Feb 28, 2023 4:57 am

Re: Anglistika info

Post by emmausa »

Postoje mnoga ulazna natjecanja u kojima možete sudjelovati kako biste učili engleski u Sarajevu, možete se obratiti web stranicama ili renomiranim centrima za učenje engleskog jezika. krunker

orabellemia
Posts: 17
Joined: Mon May 15, 2023 10:08 am

Re: Anglistika info

Post by orabellemia »

Preporučujem da posjetite službenu web stranicu fakulteta ili se obratite izravno upravi fakulteta kako biste dobili najnovije informacije o konkursu za upis, prijemnom ispitu i cijeni školarine. Oni će vam pružiti precizne i relevantne informacije koje tražite. Sretno s upisom na fakultet anglistike! rankdle

otisjame
Posts: 3
Joined: Tue Aug 08, 2023 3:49 am

Re: Anglistika info

Post by otisjame »

Iako ste naveli da vam slope game se teško snaći na njihovoj stranici, pokušajte redovito pratiti njihovu službenu web stranicu.

Post Reply

Return to “Filozofski fakultet Univerziteta u Sarajevu”