Stomatološki fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Podforum za studente Stomatološkog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Post Reply
User avatar
STUDOMAT
Posts: 882
Joined: Sat Jan 19, 2013 12:41 am
Contact:

Stomatološki fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Post by STUDOMAT »

Stomatološki fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija.
Instaliraj STUDOMAT Android aplikaciju - čitaj korisne savjete za studente i budi samo na klik od konkursa za stipendije, studentske poslove i prakse.

lol1
Posts: 1
Joined: Mon May 06, 2013 2:16 pm

stomatološki fakultet UNSA

Post by lol1 »

Pozdrav,
da li je tačno da ove godine neće biti prijemnog na stomatologiji u Sarajevu i da li se to odnosi i na druge fakultete UNSA?

m4rko
Posts: 2
Joined: Mon May 06, 2013 2:48 pm

stomatološki fakultet UNSA

Post by m4rko »

Svaki fakultet zasebno uvodi ili ukida prijemni ispit. Npr. Pravo nema prijemni, Ekonomija i Medicina imaju itd. Jedino, ako se ne varam, na nivou UNSA bi se to kolektivno moglo rijesiti na neki nacin ako bi se uvela drzavna matura za srednje skole, ali koliko sam upoznat to jos uvijek ne postoji kod nas.

Ćazaa
Posts: 2
Joined: Sun May 12, 2013 1:14 pm

stomatologija

Post by Ćazaa »

pozdrav narode prica se da ove godine nece biti prijemnog na stomatologiji u sarajevu,pa ako neko zna vise o ovome neka pise :))))

amraaaa
Posts: 2
Joined: Mon Jun 10, 2013 12:05 am

stomatološki fakultet UNSA

Post by amraaaa »

Pozdrav za sve, isla sam u studentsku sluzbu i rekli su mi da nema prijemnog ispita ove godine :D

Stomatologija 123
Posts: 1
Joined: Thu Jun 13, 2013 2:18 pm

Stomatološki fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Post by Stomatologija 123 »

Zelim da vas pitam da li je istina da nema prijemnog na stomatoloskom fakultetu? Kakve su mi sanse da me prime obzirom da sam u prvom i drugom razredu imala prosjek 4,9 (4 iz biologije),  :( a u trecem i cetvrtom 5,O? Unaprijed zahvaljujem.
Last edited by Stomatologija 123 on Thu Jun 13, 2013 2:51 pm, edited 1 time in total.

stom
Posts: 1
Joined: Tue Feb 10, 2015 11:47 pm

Stomatološki fakultet Univerziteta u Sarajevu - Opšta diskusija

Post by stom »

Bice produzen rok studiranja za se studente univerziteta u Sarajevu koji studiraju po starom sistemu i to su uradili predstavnici medicinske grupacije medju kojima i predstavnik sa stomatologije bez podrske SPUS-a

Post Reply

Return to “Stomatološki fakultet Univerziteta u Sarajevu”