USTAVNO PRAVO

Sad ste već na pola puta...
Post Reply
Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

USTAVNO PRAVO

Post by Dama Pikova » Tue Jun 30, 2009 7:49 pm

Kao što sam naziv kaže, sva diskusija o ovom predmetu ide ovdje...  :p031:

dragan
Posts: 12
Joined: Wed Oct 07, 2009 10:30 pm

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by dragan » Mon Oct 19, 2009 5:10 pm

Sta je sa ovim profesorom,ja ga nista ne cujem na predavanju!Kakav je na ispitu?Vjerujem da je ustavno i krivicno najtezi na drugoj!

miroslav ivanović
Posts: 15
Joined: Sat Sep 26, 2009 1:14 pm

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by miroslav ivanović » Mon Dec 07, 2009 1:22 am

imaš pismeni koji nije eliminatoran i usmeni, literatura je Ustavno od Kuzmanovića i separti od Dmičića

IvanaS
Posts: 5
Joined: Tue Dec 08, 2009 4:47 pm

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by IvanaS » Tue Dec 08, 2009 4:51 pm

nije problem sto se ne cuje profesor, nego sto on uspavljuje :S

daco
Posts: 5
Joined: Sun Sep 27, 2009 1:11 am

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by daco » Sat Dec 12, 2009 10:55 pm

Dobar je na ispitu,ima dosta razumijevanja ali voli da mu se opsirno prica o postavljenom pitanju.

mirjannna
Posts: 6
Joined: Sat Dec 12, 2009 6:04 pm

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by mirjannna » Fri Dec 25, 2009 1:20 pm

profesor je odlican na ispitu .. nije zahtjevan .. i zna izaci u susret studentima ..

Valtazar
Posts: 11
Joined: Wed Mar 10, 2010 4:41 pm

Odg: USTAVNO PRAVO

Post by Valtazar » Fri Mar 12, 2010 2:01 pm

Predavanja su mu mrak, meni su barem dosadna, ali opet je profesor koji postuje studente i strasno je fer na ispitu. 6 ne daje, tako da moze biti malo nezgodno za one koji hoce da se rjese tek tako... Inace, ustavna statika( prvi dio) je laksi nego dinamika.... Treba ga spremati barem dva mjeseca, jer koliko je meni poznato nema parcijala, a mnoge podjele usporavaju ucenje...

Post Reply

Return to “Druga godina”