Prelazak sa SVP na redovne ??

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Post Reply
Pike_tz
Posts: 90
Joined: Tue Sep 22, 2009 3:02 pm

Prelazak sa SVP na redovne ??

Post by Pike_tz »

znaci trenutno sam na svp i recimo da sutra rjesim ovaj usmeni iz teorije prava to mi je uslov za 2 godinu... ostaje mi da prenesem ekonomiju koja nosi 4 boda... e sad vamo citam kaze studenti koji imaju 60ects bodova prelaze na redovni studij bez vlastitog finansiranja bez obzira na prosjek ocjena... i otvorim svoj indeks saberem ects bodove na svim predmetima i kod nas na pravu ih ima 54 ukupno... a ja znaci imam 50...



ajde da mi neko pojasni al bez bezveznih odgovora jer ovdje 50% suplje price na forumu znaci interesuje me kad odem da upisem tu famoznu drugu godinu ocul ponijet samo 104 km il i onih 600 ????

otpravnik
Posts: 726
Joined: Wed Sep 16, 2009 11:19 pm

Odg: Prelazak sa SVP na redovne ??

Post by otpravnik »

[quote="Pike_tz"]
znaci trenutno sam na svp i recimo da sutra rjesim ovaj usmeni iz teorije prava to mi je uslov za 2 godinu... ostaje mi da prenesem ekonomiju koja nosi 4 boda... e sad vamo citam kaze studenti koji imaju 60ects bodova prelaze na redovni studij bez vlastitog finansiranja bez obzira na prosjek ocjena... i otvorim svoj indeks saberem ects bodove na svim predmetima i kod nas na pravu ih ima 54 ukupno... a ja znaci imam 50...



ajde da mi neko pojasni al bez bezveznih odgovora jer ovdje 50% suplje price na forumu znaci interesuje me kad odem da upisem tu famoznu drugu godinu ocul ponijet samo 104 km il i onih 600 ????


[/quote]



kolega, na ovu temu se pisalo u "protesti studenata"
evo vam i citat:
Navedena izmjena, odnosno odgađanje primjene ovog Člana Statuta za akademsku 2010/2011. godinu, omogućava da svi studenti koji ostvare 60 ECTS bodova mogu upisati narednu godinu u akademskoj 2009/2010. godini, kao redovni studenti koji se finansiraju iz Budžeta, bez uslovljavanja prosjekom ocjena, a što je predviđeno i Zakonom o visokom obrazovanju Tuzlanskog kantona. (Pres)

a ovako vam je najsigurnije- nazovite sutra studentsku sluzbu Tel.: 00387 (0)35 250 658,
ili otidjite do fakulteta pa se raspitajte
Last edited by otpravnik on Tue Oct 20, 2009 11:23 pm, edited 1 time in total.

Pike_tz
Posts: 90
Joined: Tue Sep 22, 2009 3:02 pm

Odg: Prelazak sa SVP na redovne ??

Post by Pike_tz »

ma znam procito sam to al wtf kakvih 60 bodova kad kod nas na faxu max br je 54 to mene buni...

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: Prelazak sa SVP na redovne ??

Post by Bellatrix »

U studentskoj sluzbi kada se upisujes ti izracunaju te bodove,a tebi je najbolje otidi do njih i pitaj sve sto te zanima jer ti niko nece moci reci bolje od njih.

jaca_989
Posts: 122
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:00 pm

Odg: Prelazak sa SVP na redovne ??

Post by jaca_989 »

moras ocistit godinu da bi preesao u redovne,tj.:D

Pike_tz
Posts: 90
Joined: Tue Sep 22, 2009 3:02 pm

Odg: Prelazak sa SVP na redovne ??

Post by Pike_tz »

[quote="jaca_989"]
moras ocistit godinu da bi preesao u redovne,tj.:D
[/quote]

koliko je to sigurna info'?

pise ko stekne uslov za prelazak na drugu godinu da pise zahtjev na prelazak na budzet u studentskoj...

jaca_989
Posts: 122
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:00 pm

Odg: Prelazak sa SVP na redovne ??

Post by jaca_989 »

[quote="Pike_tz"]
[quote="jaca_989"]
moras ocistit godinu da bi preesao u redovne,tj.:D
[/quote]

koliko je to sigurna info'?

pise ko stekne uslov za prelazak na drugu godinu da pise zahtjev na prelazak na budzet u studentskoj...
[/quote]


pa pise fino da moras imati 60 ECTS da bi presao u redovne...

otpravnik
Posts: 726
Joined: Wed Sep 16, 2009 11:19 pm

Odg: Prelazak sa SVP na redovne ??

Post by otpravnik »

Neka kolege procitaju postove koji su vezani za tu temu- "protesti studenata"  :f055:

VedranTuzla
Posts: 116
Joined: Mon May 03, 2010 10:08 am

Odg: Prelazak sa SVP na redovne ??

Post by VedranTuzla »

Jesul vratili kome pare????

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”