Peticiju za ukidanje usmenih odgovora

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Locked
veliki_vezir
Posts: 67
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:15 am

Peticiju za ukidanje usmenih odgovora

Post by veliki_vezir »

Pohitala po forumima raja da vrši revolucije.Jedni bi da dobiju bezuslovnu diplomu,drugi bi da mijenjaju rektora.Ovi treći tipa kolegice Neprditi misle da su pokupili svu pamet svijeta zato što je ko fol malo neš počistila pa et sad bi ona da se svima ukine sve i svašta jer se pouzda da će većina obnovit pa ona pokupi neki posao jer će prije diplomirati.Jadnica,kao što reče Hugo Čavez jednom prilikom,Isus je oprostio pa i mi njoj praštamo.Ako klošar može oprostiti.Da se ja vratim na temu!Ako već potpisujete te peticije potpišite za ukidnje usmenih odgovora.Kad bi se ukinuli usmeni odgovori nebi bilo potrebe organizovati ni bezuslovni,ni dekanske rokove,ni treći septembarski.Et toliko od mene

Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: Peticiju za ukidanje usmenih odgovora

Post by Nefertiti »

:D kolega vase cijenjeno misljenje je samo vase, hvala Bogu...a za posao me nije strah, imam svoje razloge radi cega se ne plasim. nas fakultet, ruku na srce, nema uslove za skolovanje ovolikog broja studenata a ipak skoluje zali Boze prostora i vremena radi pojedinih. I da naravno, peticija za ukidanje usmenih ispita bi bila sasvim uredu, s tim sam saglasna. Ili da imamo samo pismeni ili samo usmeni iz odredjenog predmeta, a ne oboje u jednom!!!!

veliki_vezir
Posts: 67
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:15 am

Odg: Peticiju za ukidanje usmenih odgovora

Post by veliki_vezir »

[quote="Nefertiti"]
:D kolega vase cijenjeno misljenje je samo vase, hvala Bogu...a za posao me nije strah, imam svoje razloge radi cega se ne plasim. nas fakultet, ruku na srce, nema uslove za skolovanje ovolikog broja studenata a ipak skoluje zali Boze prostora i vremena radi pojedinih. I da naravno, peticija za ukidanje usmenih ispita bi bila sasvim uredu, s tim sam saglasna. Ili da imamo samo pismeni ili samo usmeni iz odredjenog predmeta, a ne oboje u jednom!!!!
[/quote]

eh,i što školuje naš fakultet

Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: Peticiju za ukidanje usmenih odgovora

Post by Nefertiti »

skoluje ko je zeljan znanja i ko temeljito uci, naravno da skoluje  :mrgreen: ali da opet ne ispadnem prepametna, i naravno da ne bi vi kolega morali trositi jos vremena smisljajuci izmjenjene varijante mog nicka, reci cu da je ta peticija jako dobra ideja ali trenutno je nastala velika guzva oko bezuslovnog upisa tako da ne vjerujem da ce unija studenata moci ovo razmatrati jos neko vrijeme.

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Peticiju za ukidanje usmenih odgovora

Post by Dama Pikova »

veliki_vezir upozoravam te da će iduće ignorisanje opomena od strane administratora rezultirati banom od sedam dana.
Nefertiti, već si upozorena radi vrijeđanja na temi bezuslovan upis, također iduće nepoštivanje pravila foruma rezultirat će banom od sedam dana.

Locked

Return to “Događanja na fakultetu”