Početak nastave :)

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
darjan.minov
Posts: 22
Joined: Wed Jul 15, 2009 1:51 pm

Početak nastave :)

Post by darjan.minov »

Ehem... Počela je nastava za brucoše na PF Tuzla i odmah se vidio haos i zbrka... Kao da smo s marsa pali. Sutra (srijeda, 7.10) počinju prva predavanja i to u 8,00h Uvod u ekonomiju, a u 11,15h Teorija države. Eto, za one koji nisu znali. Dakle, kao što rekoh, početak nastave... Šta nas brucoše zanima, s čim imamo problema, šta je nejasno... Puno pitanja nam se mota po glavi, počev od podjele po grupama do ispitnih rokova iako su još jako daleko. Elem, brucoši PF Tuzla, ovdje se raspitujte a mi ćemo pokušati pronaći odgovore ili vas uputiti na iste. Sretno  :f055:

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: Početak nastave :)

Post by Bellatrix »

Pa pitajte sta vas interesuje,sto se tice podjele po grupama za vjezbe,uskoro bi trebao izaci spisak svoih studenata abecednim redom i podjelom na redovne i vanredne studente,i kada se pronades u npr. V8 onda ides na vjezbe u terminu grupe V8,tu se jedino izuzeci prave studentima koji putuju daleko i koji mozda nemaju busa kada je njihova grupa na rasporedu,ali to se da rijesiti tako sto se samo prebacite u grupu koja vama odgovara,ali to ce vam sve assistenti objasniti na prvim vjezbama.

veliki_vezir
Posts: 67
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:15 am

Odg: Početak nastave :)

Post by veliki_vezir »

Starci vam stoje na raspolaganju.Šta god vas zanima,tu smo da pomognemo.Samo pitajte

darjan.minov
Posts: 22
Joined: Wed Jul 15, 2009 1:51 pm

Odg: Početak nastave :)

Post by darjan.minov »

Hvala starcima :f035:, sad ostaje samo da vidimo koliko se nasi brucosi zanimaju za svoj fakultet :)
Eto vec imate i prve informacije vezane za raspored grupa, a kad tacno treba da izadje spisak, pokusat cu da provjerim sutra u pauzi izmedju predavanja pa cemo saznati. Vjezbe nece poceti do slijedece sedmice najranije, a izborna nastava poslije 16.10. jer se do tada predaju anketni listici. Koga to detaljnije zanima moze se informisati kod ass. Dzenete Mirascic u kabinetu 005 (hodnik kod caffe aparata, prva vrata lijevo) i kod nje predati listic. Valjda se toga svi sjecate sa uvodnog predavanja  :mig: Takodjer u toku ove ili naredne sedmice dobit cemo i listu za izbor opstih, univerzitetskih predmeta. O tom po tom. Ko jos nema raspored, neka ode do oglasne ploce, a kome se ne da neka postavi pitanje ovdje, reci cemo, samo nemojte da vam to predje u naviku  :h035:
Nek nam je sretno :)

veliki_vezir
Posts: 67
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:15 am

Odg: Početak nastave :)

Post by veliki_vezir »

[quote="darjan.minov"]
Hvala starcima :f035:, sad ostaje samo da vidimo koliko se nasi brucosi zanimaju za svoj fakultet :)
Eto vec imate i prve informacije vezane za raspored grupa, a kad tacno treba da izadje spisak, pokusat cu da provjerim sutra u pauzi izmedju predavanja pa cemo saznati. Vjezbe nece poceti do slijedece sedmice najranije, a izborna nastava poslije 16.10. jer se do tada predaju anketni listici. Koga to detaljnije zanima moze se informisati kod ass. Dzenete Mirascic u kabinetu 005 (hodnik kod caffe aparata, prva vrata lijevo) i kod nje predati listic. Valjda se toga svi sjecate sa uvodnog predavanja  :mig: Takodjer u toku ove ili naredne sedmice dobit cemo i listu za izbor opstih, univerzitetskih predmeta. O tom po tom. Ko jos nema raspored, neka ode do oglasne ploce, a kome se ne da neka postavi pitanje ovdje, reci cemo, samo nemojte da vam to predje u naviku  :h035:
Nek nam je sretno :)
[/quote]

koji su izborni ponudjeni da vas malo uputimo.Čuo sam da se opet statistika vraće.To nikako uzimat

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: Početak nastave :)

Post by Bellatrix »

Dobro statistika nije toliko teska,kako kome,ja sam je od prvog puta polozila,mene je samo asistentica zeznula trebala sam dobiti 10 a ona mi dala 9 ali nema veze.

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Početak nastave :)

Post by sentinel »

[quote="darjan.minov"]
Ko jos nema raspored, neka ode do oglasne ploce, a kome se ne da neka postavi pitanje ovdje, reci cemo, samo nemojte da vam to predje u naviku  :h035:
Nek nam je sretno :)
[/quote]
Ne bas najbolja fotografija rasporeda stoji na oglasnoj ploci kod nas na forumu. Do daljnjeg... Ili ne dobijem ili ne napravim ja bolju fotografiju.
Nervira me mobitel, pocet cu onaj aparat nosati svaki dan po faxu.

darjan.minov
Posts: 22
Joined: Wed Jul 15, 2009 1:51 pm

Odg: Početak nastave :)

Post by darjan.minov »

Maksuz sam zbog tog tvog aparata i stavio da ljudi pitaju ako zele :)
Izborna nasatva ponudjena za I semestar: Statistika, Moderne pravne kodifikacije, Lokalna samouprava i Osnove poduzetnistva. Ja sam uzeo lokalnu. Pa cemo vidjeti :)

beby
Posts: 76
Joined: Tue Sep 29, 2009 10:07 pm

Odg: Početak nastave :)

Post by beby »

Ja nisam starica...ihihhiihih...ali cu mozda opet biti brucos..heh..zalosno  ;(

veliki_vezir
Posts: 67
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:15 am

Odg: Početak nastave :)

Post by veliki_vezir »

[quote="darjan.minov"]
Maksuz sam zbog tog tvog aparata i stavio da ljudi pitaju ako zele :)
Izborna nasatva ponudjena za I semestar: Statistika, Moderne pravne kodifikacije, Lokalna samouprava i Osnove poduzetnistva. Ja sam uzeo lokalnu. Pa cemo vidjeti :)
[/quote]

dobar ti je taj potez.Znam ja šta sam prošo sa statistikom.Prvi semestar smo iz nje dobio 6.ono sve bile veće ocjene.Poduzetništvo nije teško ali zna pravit probleme ako ne uradiš seminarski.Kodifikacije su dosadne a lokalnu predaje prodekan i to je odmah lagano

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”