Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
ella26
Posts: 51
Joined: Sat Sep 12, 2009 11:17 pm

Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by ella26 »

Hm,,prije svega,pozdrav svim studentima prve godine,PF UNTZ !
A sada ...
Za Vas koji niste dali uslov,,hm,,uslov nad uslovima,reklo bi se :o293: ,, imam preporuku,,a to je da se " raspitate " o uslovima studiranja na PF Sveučilišta u Mostaru,,odsjek Orašje
Ja sam zvala,, :O  i nikakav problem ne predstavlja upis u drugu godinu ( Plan i program je tako normalan ),, 1200 km je uplata,30 index,30 se uplati za priznavanje ispita ,,ja im lično zahvaljujem mnogo na tome,,jer na sarajevskom je to nemoguća misija,, :dunno:
Na drugoj godini ima 7 ispita,,8 ispitnih termina,s tom razlikom da se ne može pristupiti polaganju ispita sa druge godine,dok se ne " očisti " prva,,možda da je to za nas jedina " otežavajuća " okolnost..
:d045:Ono što želim napomenuti,,jeste,,no worry,,, solucija postoji,,a ovaj na PF Tuzla,,no comment,,zaista,,, Nije niti vrijedno
Lijep pozdrav :f055:

ella26
Posts: 51
Joined: Sat Sep 12, 2009 11:17 pm

Odg: Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by ella26 »

http://www.sve-mo.ba/pf/godine/diplomskibol2.html

Link,,,pogledajte nastavni plan i program ( Bologna ) naravno :U

TripleJ
Posts: 566
Joined: Sat Aug 29, 2009 2:28 am

Odg: Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by TripleJ »

Pa ovo i nije lose, ali u svakom slucaju bolje za studente koji nisu dali uslov. Jer 1200km je godina i ovdje.

Sabina Mulalic
Posts: 10
Joined: Wed Jul 22, 2009 12:05 pm

Odg: Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by Sabina Mulalic »

nije lose, naravno kome je koliko-toliko blizu...meni nije  :S

veliki_vezir
Posts: 67
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:15 am

Odg: Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by veliki_vezir »

Pa da.U Tuzli će 200 studenata obnovit radi Zovke godinu pa će mu onda odnijet 1200 KM u Orašje

Sabina Mulalic
Posts: 10
Joined: Wed Jul 22, 2009 12:05 pm

Odg: Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by Sabina Mulalic »

[quote="veliki_vezir"]
Pa da.U Tuzli će 200 studenata obnovit radi Zovke godinu pa će mu onda odnijet 1200 KM u Orašje
[/quote]

ha ha ha ha u pravu si  :cupo: :cupo: :cupo:

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by geolina »

Neznam kakav je prof Zovko u Tuzli ali u Orasju je super,
jest da dosta traži, ali svi ispiti su podjeljeni na parcijale, tako da nije teško proći.
Poznato mi je da ima dosta studenata iz Zuzle koji su sada u Orašju,
iz razgovora sam zaključila da najviše problema zadaje nacionalna i rim
ali nije bed izađeš na pola pa ponovo na drugi dio, prvi dio se ne prijavljuje tek kad ides na završetak ispita, tak da nisi opterećen brojem izlazaka.  :) :) :) :)
Pitanja koja najčešće pita daje asistentica na početku predavanja i uvijek joj se može obratiti kad je na fakultetu a i emailom za pomoć, ili za nešto što vam nije jasno.

veliki_vezir
Posts: 67
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:15 am

Odg: Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by veliki_vezir »

[quote="geolina"]
Neznam kakav je prof Zovko u Tuzli ali u Orasju je super,
jest da dosta traži, ali svi ispiti su podjeljeni na parcijale, tako da nije teško proći.
Poznato mi je da ima dosta studenata iz Zuzle koji su sada u Orašju,
iz razgovora sam zaključila da najviše problema zadaje nacionalna i rim
ali nije bed izađeš na pola pa ponovo na drugi dio, prvi dio se ne prijavljuje tek kad ides na završetak ispita, tak da nisi opterećen brojem izlazaka.  :) :) :) :)
Pitanja koja najčešće pita daje asistentica na početku predavanja i uvijek joj se može obratiti kad je na fakultetu a i emailom za pomoć, ili za nešto što vam nije jasno.
[/quote]

Možda nas handri na nacionalnoj osnovi.Ko će ga znati.Ili zato što je dole dekan pa ima popusta

Miralemus
Posts: 30
Joined: Sat Jun 27, 2009 11:06 am

Odg: Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by Miralemus »

To je vec svima jasno sta i kako oni funkcionisu, ali ako ce mi negdje drugo biti bolje nego na ovom fakultetu u mom gradu i gradu mojih pradjedova, zasto da ne? Idem tamo gdje cu moci napredovati, dosta sam godina i zivaca dao na njihove provokacije i spletkarenja. Toplo podrzavam ovu ideju iako je to vec odavno isplanirano, moram reci svaka im cast, nisu dzaba doktori prava.

ella26
Posts: 51
Joined: Sat Sep 12, 2009 11:17 pm

Odg: Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by ella26 »

[quote="veliki_vezir"]
[quote="geolina"]
Neznam kakav je prof Zovko u Tuzli ali u Orasju je super,
jest da dosta traži, ali svi ispiti su podjeljeni na parcijale, tako da nije teško proći.
Poznato mi je da ima dosta studenata iz Zuzle koji su sada u Orašju,
iz razgovora sam zaključila da najviše problema zadaje nacionalna i rim
ali nije bed izađeš na pola pa ponovo na drugi dio, prvi dio se ne prijavljuje tek kad ides na završetak ispita, tak da nisi opterećen brojem izlazaka.  :) :) :) :)
Pitanja koja najčešće pita daje asistentica na početku predavanja i uvijek joj se može obratiti kad je na fakultetu a i emailom za pomoć, ili za nešto što vam nije jasno.
[/quote]

Možda nas handri na nacionalnoj osnovi.Ko će ga znati.Ili zato što je dole dekan pa ima popusta
[/quote]            Da li ti pokušavaš vic da nam ispričaš i o kakvoj nacionalnoj osnovi ti govoriš ???Da li si izlazio/la na usmeni ,,,wau,,, tako očajna " konstatacija / pitanje " ...???!!!
Ja sam usmeni položila od " prve " ,,, i koliko se sjećam,,niti moje,,niti ime i prezime drugih studenata,,prof.nije znao,,do uspisa ocjene,,ako je i tada vidio,,,ama,,da,,,NJEGA BAŠ TO ZANIMA,
Što se mene tiče,,,profesor je korektan i sasvim ok,,to je moje iskustvo,,i ne piši takve gluposti,,sramno zaista
Možda nas handri na nacionalnoj osnovi.Ko će ga znati.Ili zato što je dole dekan pa ima popusta

Locked

Return to “Događanja na fakultetu”