Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
veliki_vezir
Posts: 67
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:15 am

Odg: Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by veliki_vezir »

[quote="ella26"]
[quote="veliki_vezir"]
[quote="geolina"]
Neznam kakav je prof Zovko u Tuzli ali u Orasju je super,
jest da dosta traži, ali svi ispiti su podjeljeni na parcijale, tako da nije teško proći.
Poznato mi je da ima dosta studenata iz Zuzle koji su sada u Orašju,
iz razgovora sam zaključila da najviše problema zadaje nacionalna i rim
ali nije bed izađeš na pola pa ponovo na drugi dio, prvi dio se ne prijavljuje tek kad ides na završetak ispita, tak da nisi opterećen brojem izlazaka.  :) :) :) :)
Pitanja koja najčešće pita daje asistentica na početku predavanja i uvijek joj se može obratiti kad je na fakultetu a i emailom za pomoć, ili za nešto što vam nije jasno.
[/quote]

Možda nas handri na nacionalnoj osnovi.Ko će ga znati.Ili zato što je dole dekan pa ima popusta
[/quote]            Da li ti pokušavaš vic da nam ispričaš i o kakvoj nacionalnoj osnovi ti govoriš ???Da li si izlazio/la na usmeni ,,,wau,,, tako očajna " konstatacija / pitanje " ...???!!!
Ja sam usmeni položila od " prve " ,,, i koliko se sjećam,,niti moje,,niti ime i prezime drugih studenata,,prof.nije znao,,do uspisa ocjene,,ako je i tada vidio,,,ama,,da,,,NJEGA BAŠ TO ZANIMA,
Što se mene tiče,,,profesor je korektan i sasvim ok,,to je moje iskustvo,,i ne piši takve gluposti,,sramno zaista
Možda nas handri na nacionalnoj osnovi.Ko će ga znati.Ili zato što je dole dekan pa ima popusta
[/quote]

vauuuuuuuuuuuuuu,ona je od prvi put položila pa je ona pametna.Ja ako budem htio pričat vic,pričat ću ga.Činjenica je da dole svi prolaze Rim a u Tuzli padamo za sitnice.Sa malo istraživanja o njemu možeš doći do zaključka da je čovjek nacionalista.Nebi o njemu jer bi prekršio pravila portala.Ja nisam nacionalista.Meni nesmetaju ni kolege srbi i hrvati koji su većina moja raja niti mi smetaju asistenti koji nisu bošnjaci niti profesori tipa Bubalovića ili prije Nedje.Ali,smeta mi jedan lik koji nama na predavanjima govori kak za njeg je nacionalno glupost a ja dodjem kući i čitam o njegovim ispadima na račun bošnjaka.Pogotovo što je dekan na fakultetu gdje nema ni jednog profesora niti asistenta koji nisu pripadnici njegovog naroda.I,ne govori mene šta ću ja pisati.Boli nas klin za tvojim iskustvom.Uzmete knjigu iz rima u prvom razredu gimnazije i mislite da ste za nebo svezali.Uvijek je u bošnjaka sramno a samo nas kolju i samo mi ostadosmo nepismeni

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by Dama Pikova »

Khm, otišli ste daleko od teme iz naslova. Stoga, zbog nastojanja da održim red i mir moram vas upozoriti da ili se vratite temi, ili okončate trenutnu diskusiju o profesorima i svim ostalim za temu nebitnim pitanjima.

geolina
Posts: 150
Joined: Tue Apr 07, 2009 8:36 am

Odg: Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by geolina »

čuj, neznam na koga se odnosi ovaj dio:
"Pogotovo što je dekan na fakultetu gdje nema ni jednog profesora
niti asistenta koji nisu pripadnici njegovog naroda."
ako je na Zovku, nisi u pravu, pogledaj listu na fakultetu, pa ćeš vidjeti, a u Orasje dolaze: Vesna Kazazić, Halid Konjhodžić, Sabina Horović, itd ispade da je sam Zovko pripadnik svog naroda, jer ovi nisu.
Iako sam pripadnik njegovog naroda, padala sam rim a i opću povijest, i drugi put kad sam dolazila profesor je točno znao na čemu sam pala prošli put pa me je prvo to pitao, znači da vodi evidenciju, pa ako si izlazio kod njega ponovi to sto te pitao.
Profesor pita kratko, i hoće da vidi da povezuješ to o čemu pričaš, da znaš razlike, razlike su mu najbitnije između pojmova, na pr tužbi, posjeda i vlasništva, kontrakata i slično!
Sad cu ja biti nacionalista, dosta su naši studirali koje kuda i razvijali te sredine, zašto malo da ne pomognemo posavinu, dodjite malo ovamo, potrošite što, da i posavina osjeti to :D :D :D :D

veliki_vezir
Posts: 67
Joined: Sat Sep 26, 2009 11:15 am

Odg: Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by veliki_vezir »

[quote="geolina"]
čuj, neznam na koga se odnosi ovaj dio:
"Pogotovo što je dekan na fakultetu gdje nema ni jednog profesora
niti asistenta koji nisu pripadnici njegovog naroda."
ako je na Zovku, nisi u pravu, pogledaj listu na fakultetu, pa ćeš vidjeti, a u Orasje dolaze: Vesna Kazazić, Halid Konjhodžić, Sabina Horović, itd ispade da je sam Zovko pripadnik svog naroda, jer ovi nisu.
Iako sam pripadnik njegovog naroda, padala sam rim a i opću povijest, i drugi put kad sam dolazila profesor je točno znao na čemu sam pala prošli put pa me je prvo to pitao, znači da vodi evidenciju, pa ako si izlazio kod njega ponovi to sto te pitao.
Profesor pita kratko, i hoće da vidi da povezuješ to o čemu pričaš, da znaš razlike, razlike su mu najbitnije između pojmova, na pr tužbi, posjeda i vlasništva, kontrakata i slično!
Sad cu ja biti nacionalista, dosta su naši studirali koje kuda i razvijali te sredine, zašto malo da ne pomognemo posavinu, dodjite malo ovamo, potrošite što, da i posavina osjeti to :D :D :D :D

[/quote]

Hmmmmmmmmm,mi da razvijamo Posavinu a posavci u Kninu.Niko iz Tuzle nije kriv što je neko mijenjao teritorije sa srbima

MarcusTulliusCicero
Posts: 9846
Joined: Fri Feb 20, 2009 12:49 am
Contact:

Odg: Sveučilište u Mostaru,odjeljenje Orašje,za Vas koji niste dali uslov

Post by MarcusTulliusCicero »

Otišli ste predaleko! Dama Pikova vas dva puta upozorava, a vi nastavljate.

Tema se zaključava!

Locked

Return to “Događanja na fakultetu”