BEZUSLOVNI PRELAZ stari sistem

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
cvjetic83
Posts: 123
Joined: Thu Jul 09, 2009 11:44 pm

BEZUSLOVNI PRELAZ stari sistem

Post by cvjetic83 »

molim kolege sa tuzlanskog fakulteta koji nesto znaju o ovom prelazu da pisu da li je usvojen taj prijedlog i na ansem faksu ili to vazi na sarajevskom samo...i kako ide taj prelaz da li ako neko ima uslov za 3 a jos je druga moze upisat 4...jer to mi dode kao preskakanje godine ..druga pa upisujes 4..ili to vazi samo za one koji imaju vec obnovljenu godinu npr.treca god. pa upises iako nema uslov za nju...nadam se da sam jansa soryy ako sam zapetljala pitanje :( :( :( :dunno: :dunno:...uglavnom pisite ako nesto znate o ovom ....

i da li ce bit taj oktobarski rok ... :f055:

ayLaa
Posts: 21
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:07 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELAZ stari sistem

Post by ayLaa »

U cetvrtak ce se definitivno znati sta je sa oktobarskim rokom, tj.ass Zlatan je rekao da ce biti obavjestenje! :woohoo:

eirini_87
Posts: 11
Joined: Thu Jul 02, 2009 5:39 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELAZ stari sistem

Post by eirini_87 »

joj drzim fige da bude sta od toga!!!  :moli:

cvjetic83
Posts: 123
Joined: Thu Jul 09, 2009 11:44 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELAZ stari sistem

Post by cvjetic83 »

hvala puno..nadam sed a ce nesto bit od toga.. :f055:


otpravnik
Posts: 726
Joined: Wed Sep 16, 2009 11:19 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELAZ stari sistem

Post by otpravnik »

OKTOBARSKI ROK CE DEFINITIVNO BITI  :f040:
datumi ce biti ovih dana....na ekonomskom su vec stavljeni.....

Dama Pikova
Posts: 2148
Joined: Sun Feb 22, 2009 12:19 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELAZ stari sistem

Post by Dama Pikova »

Je li donesena ikakva konacna odluka jucer? Imali zvanicne obavjesti da informisemo studente PF Tuzla?

Sabina Mulalic
Posts: 10
Joined: Wed Jul 22, 2009 12:05 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELAZ stari sistem

Post by Sabina Mulalic »

daj Boze da se nesto dogodi,al ovaj put u nasu korist  :f040: :f040: :f040:

ayLaa
Posts: 21
Joined: Sat Jun 27, 2009 3:07 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELAZ stari sistem

Post by ayLaa »

Rokovi od 23.9. do 5.10. ce sutra biti na PF TUZLA, tj.kada je koji ispit.. Sretno! U toku dana, ko nije u prilici da ode na fax, bicete obavijesteni o rokovima! :f040:

vedranah
Posts: 2
Joined: Fri Oct 02, 2009 9:02 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELAZ stari sistem

Post by vedranah »

[quote="cvjetic83"]
molim kolege sa tuzlanskog fakulteta koji nesto znaju o ovom prelazu da pisu da li je usvojen taj prijedlog i na ansem faksu ili to vazi na sarajevskom samo...i kako ide taj prelaz da li ako neko ima uslov za 3 a jos je druga moze upisat 4...jer to mi dode kao preskakanje godine ..druga pa upisujes 4..ili to vazi samo za one koji imaju vec obnovljenu godinu npr.treca god. pa upises iako nema uslov za nju...nadam se da sam jansa soryy ako sam zapetljala pitanje :( :( :( :dunno: :dunno:...uglavnom pisite ako nesto znate o ovom ....

i da li ce bit taj oktobarski rok ... :f055:

[/quote]
heh ne moze se sa datim uslovom za trecu ni u kom slucaju odmah preci na cetvrtu, :d045: to vazi samo za one koji su prethodnu godinu vec odslusali :) znaci ako si vec odslusala trecu, a nemas uslov za 4 :) to naravno u slucaju bezuslovnog prelaska  :)

Locked

Return to “Događanja na fakultetu”