NOVI PROFESORI i asistenti

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by Nefertiti »

nece nam valjda doci profesori sa sarajevskog odjeljenja koji su navikli na posebne usluge od studentica !!?

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by sentinel »

Ako imamo (kvazi)-fakultete sa drugog kontinenta, onda mozemo imati i odjeljenje iz drugog kantona. Ionako se masovno prebacivalo na tuzlansko pravo. Ovakvo postavljanje ultimatuma od strane PFSA odjeljenja u Tuzli je cista glupost.

Ja se nadam da je to onako kako sam negdje procitao... Da PFSA stavlja na raspolaganje svoj kadar PFTZ, a ne da se moraju sada angazirati neki njihovi profesori.

Valjda Hajro, koji se toliko hvali neprisustvom korupcije na PFTZ, ne bi primio takve profesore na fakultet.

ada
Posts: 22
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:56 pm

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by ada »

Ajoj,pa ako takvi profesori nisu skinuti sa svojih predmeta na PFSA,onda im Hajro ne može ništa.

Nefertiti
Posts: 357
Joined: Thu Oct 01, 2009 6:04 pm

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by Nefertiti »

jos mi samo to fali  :uzdise: cc  :uzdise: hjoj  :uzdise:bit ce jos gore!

Ines.tz13
Posts: 19
Joined: Wed Oct 28, 2009 3:42 pm

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by Ines.tz13 »

[quote="Nefertiti"]
nece nam valjda doci profesori sa sarajevskog odjeljenja koji su navikli na posebne usluge od studentica !!?
[/quote]
heheheheh...mislis da ovi sadanji profesori na nasem faxu ne primaju usluge...samo sto ih josh niko ne zeli otkriti :h035: :h035:

Almir
Posts: 107
Joined: Wed Sep 23, 2009 9:31 am

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by Almir »

Profesori na trecoj su zasad OK. Takodje, ova nova profesorica iz Medjunarodnog javnog prava je super!!  :d055: I ona je iz Sarajeva. Zove se Doc. dr Nežla Borić. Uglavnom gotovo svi profesori na trecoj godini su izmjenjeni!  :woohoo:   

emirs
Posts: 9
Joined: Thu Nov 12, 2009 10:41 am

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by emirs »

ma zasad su ok, al kakvi ce biti na ispitima hmmm

Jednostavana
Posts: 4
Joined: Tue Jul 07, 2009 1:46 pm

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by Jednostavana »

heheheheh...mislis da ovi sadanji profesori na nasem faxu ne primaju usluge...samo sto ih josh niko ne zeli otkriti :h035: :h035:
[/quote]

Nadam se da to nece dugo potrajati.... da ce se vec naci neko ko ce ih prijaviti  :tassa:. U potpunosti se slazem da se nekim ljudima jednostavno "progleda kroz prste"....

Da ima neka rubrika/tema gdje se pohvali rad profesora ja bih prvo pohvalila prof. Trnku i prof. Bubalovica  :d055:

eirini_87
Posts: 11
Joined: Thu Jul 02, 2009 5:39 pm

Odg: NOVI PROFESORI i asistenti

Post by eirini_87 »

jedini profesor koji valja na ovom fakultetu je prof Bubalovic..legenda  :d055:

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”