Stranica pravnog fakulteta u Tuzli

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.

Jeste li za bolje i redovnije azuriranje stranice?

Da, bilo bi napokon vrijeme!
59
95%
Ne, svejedno ne koristim previse internet
0
No votes
Koje stranice? Imamo stranicu?
3
5%
 
Total votes: 62

darjan.minov
Posts: 22
Joined: Wed Jul 15, 2009 1:51 pm

Odg: Stranica pravnog fakulteta u Tuzli

Post by darjan.minov »

[quote="sentinel"]
Samo, molim te, bez tamnih i komunistickih motiva. :h035: :tassa: :e006:

A evo ti par prijedloga za template, logo ili sta god hoces...

Image

Image

Image
[/quote]

zanimljiv ti logo xD

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Stranica pravnog fakulteta u Tuzli

Post by sentinel »

To ti je zapravo jedan rebus. Evo, upravo sam preuredio redoslijed da ne bude zabune, nisam ga prvi puta dobro poredao.

A rjesenje rebusa je:

***** *** ******** pohlepna! To vi mislite da nama novac raste na drvetu, da imamo i ***** da brisemo s njim, pa mozete i vi da nas jos cijedite.

:h035:

emirs
Posts: 9
Joined: Thu Nov 12, 2009 10:41 am

Odg: Stranica pravnog fakulteta u Tuzli

Post by emirs »

[quote="Ivan"]
Ma tuga i jad... :@
Sad kad čitav svijet postaje globalno selo, mi i dalje moramo čekati pred oglasnim pločama...
Ljudi ispite prijavljuju i polažu preko neta, a mi ni osnovnih obavijesti o fakultetu nemamo... 
[/quote]

svaka cast

darjan.minov
Posts: 22
Joined: Wed Jul 15, 2009 1:51 pm

Odg: Stranica pravnog fakulteta u Tuzli

Post by darjan.minov »

Privremena stranica na http://www.pftuzla.tk nije još gotova, dosta stvari je u izgradnji ali tako bi to trebalo izgledati. Do ponedjeljka ce funkcionisati kako treba a kada ce biti postavljena na domenu pf.untz.ba zaista ne znam ali do kraja mjeseca bi i to trebalo rijesiti.

Ocekujem komentare ali zaista ne uvazavam komentare tipe "ej ne valja ti ova slika". Stranica je na brzinu uradjena a postepeno cu je doradjivati, pa me interesuje sta biste jos htjeli da bude na stranici, da se moze ubaciti. Do kraja iduce sedmice na stranici ce biti sve obavijesti koje se ticu svih ispita, kolokvija, rezultata i slicnog. Strpite se jos malo :)

dakle, http://www.pftuzla.tk pa se cujemo.

I dalje ocekujem prijedloge za saradnju putem privatne poruke.

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Stranica pravnog fakulteta u Tuzli

Post by sentinel »

Ne izgleda lose... Vidjet cemo u procesu sta si planirao za stranicu, pa da malo komentiram i ja. Za sada cu se suzdrzati. :)

darjan.minov
Posts: 22
Joined: Wed Jul 15, 2009 1:51 pm

Odg: Stranica pravnog fakulteta u Tuzli

Post by darjan.minov »

[quote="sentinel"]
Ne izgleda lose... Vidjet cemo u procesu sta si planirao za stranicu, pa da malo komentiram i ja. Za sada cu se suzdrzati. :)
[/quote]

Ako imas ideja bujrum :)

cele
Posts: 5
Joined: Sun Nov 15, 2009 5:11 pm

Odg: Stranica pravnog fakulteta u Tuzli

Post by cele »

Trebalo bi pokusati napraviti stranicu koristenjem nekog od alata za upravljanje sadrzajem ( Content Management System ) koji omogucavaju nakon sto se stranica jednom kreira da studenti samostalno uredjuju i kreiraju sadrzaj.

Cini mi se da je to jedini nacin da se napravi stranica koja ce biti aktuelna, zanimljiva i imati svoj puni smisao.

Pozdrav svima

darjan.minov
Posts: 22
Joined: Wed Jul 15, 2009 1:51 pm

Odg: Stranica pravnog fakulteta u Tuzli

Post by darjan.minov »

[quote="cele"]
Trebalo bi pokusati napraviti stranicu koristenjem nekog od alata za upravljanje sadrzajem ( Content Management System ) koji omogucavaju nakon sto se stranica jednom kreira da studenti samostalno uredjuju i kreiraju sadrzaj.

Cini mi se da je to jedini nacin da se napravi stranica koja ce biti aktuelna, zanimljiva i imati svoj puni smisao.

Pozdrav svima
[/quote]

Ako imas prijedloga i ako mozes nesto uraditi,bujrum :) ovo je samo test stranica na brzinu uradjena. Vec evo pravim neke dorade. Vjerovatno kad stranica predje na nasu pf.untz.ba domenu bit ce editovana preko Joomle koja ima content mng sys. To bi sve trebalo biti gotovo u narednih nekoliko dana, zavisi od brzine kojom budem radio (tj. ispita, ucenja i sl  :P) i kontakta sa ljudima koji su odgovorni za tu stranicu. Zasad je ok ideje su dobrodosle a ostalo cemo polako :)

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”