kolege help :)

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Post Reply
mcgrath
Posts: 10
Joined: Sun Aug 29, 2010 2:32 pm

kolege help :)

Post by mcgrath »

Pozdrav kolege...
Prebacen sam sa Sarajevskog prava na TZ pravo tek sad... zbog nekog pravilnika koji je tek  sad usvojen i kasnim puno sa nastavom :(.
Molio bi vas ako mozete da mi pomognete posto sam totalno zbunjen sad :)
Primljen sam u 2 godinu, na Sarajevskom mi je trebao samo jos jedan polozen predmet kako bi presao u 3 al nista od toga :(
Imam razliku predmeta...

Zanima me sljedece ako moze neko da odgovori... Fitnes-odbojka znam da je ponedjeljkom od 15 do 16 i cetvrtkom od 12 30 do 13 30... eh sad me zanima sta od opreme treba posto veze nemam o tome kako to ide kod vas, jer na Sarajevskom takvih predmeta nema ni nadaleko...

Dalje... Demokratija i ljudska prava... uopste o predmetu, moze li se odgovarajuca  literatura nac u skriptarnici?

Osnove finansijskog izvjestavanj…predavanja, vjezbe I ono uoste jel premet tesko polozit?
TO MI JE RAZLIKA ZA PRVU GODINU.

A STO SE TICE DRUGE GODINE...

Ekonomika javnog sektora i finasiranje javne uprave pon od 16 do 20 h (svakih 21 dan) zanima me kada ste imali i kada ce biti... ?

Tranzicija i razvoj... cetvrtkom od 9 do 10 h ?

Potrosacko pravo... to isto pise svakih 21 dan?

Znam da sam postavio puno pitanja :) al ako neko zna molim da odgovori... i ako moze jos samo spisak literature za navedene predmete...

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: kolege help :)

Post by sentinel »

Za sportske predmete treba ti samo sportska oprema, kao da ides na fizicko. Osim ako uzimas samoodbranu i sl., onda moze i kimono. :)

Za demokraciju mislim da ima literatura u skriptarnici.

Ovo ostalo kad su koja predavanja ne znam. Znam da je tranzicija izborni i mozda je bolje bilo ici na oratorstvo, ali dobro...

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”