Druga godino...

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: Druga godino...

Post by finest »

kada je sutra rim2 ili taj III dio jel u 12 ???sorry na upadici

Cokolada
Posts: 59
Joined: Wed Jan 27, 2010 11:52 am

Odg: Druga godino...

Post by Cokolada »

potpisi su za mogucnost prenosa 4 predmeta u narednu godinu studentima 2.godine,a i meni je rasim poslao poruku da rokovi nece biti ove sedmice sto ide,vec naredne poslije 3 oktobra,da ce biti odgodjeni,jer je nemoguce izvesti sve ovo ovako:)))
ljudi moraju nam odobriti prenos 4 predmeta,pa svi ce ponovo popadati ccc :moli:

erna hodo
Posts: 7
Joined: Mon Nov 02, 2009 4:02 pm

Odg: Druga godino...

Post by erna hodo »

ako neko zna kod koga je  peticija koja je potpisivana u petak,24.09. u 13h  vezano za obnovce druge godine...da se hitno javi Suzani Hrustic  na broj 061 683 939 ,jer ce ona sutra pregovarati......

vellyy
Posts: 6
Joined: Sat Jun 27, 2009 10:10 am

Odg: Druga godino...

Post by vellyy »

[quote="WB01"]

Imamo 200potpisa, stara generacija... napisana je molba i u pon cu je predat prodekanu za nastavu pa cemo da vidimo sta ce nam reci...


Ovo da se sve mora zavrsiti do 4okt je nemoguca misija.
[/quote]

kolega,ako znate kod koga su ti potpisi,obavezno javi Suzani Hrustic na broj 061 683 939 jer ona sutra pregovara i zaduzena je za studente obnovce 2 godine ispred univerziteta...djevojka vec ima peticije s ostalih fakulteta,samo nasa joj nije dostavljena...

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Druga godino...

Post by WB01 »

Potpisi nisu kod mene, i nemoguce ih je dostaviti jer sutra idemo na sastanak sa prodekanom vezano za tu nasu molbu... ja ne spadam u obnovce
al znam da se pricalo s tom curom vec... pa eto organizujte se pa kopirajte potpise sutra i posaljite joj...

finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: Druga godino...

Post by finest »

pa ima broj od suzane,nek se dogovori s vama sutra koji imate potise i fino nek uzme potpise.

vellyy
Posts: 6
Joined: Sat Jun 27, 2009 10:10 am

Odg: Druga godino...

Post by vellyy »

[quote="WB01"]

Potpisi nisu kod mene, i nemoguce ih je dostaviti jer sutra idemo na sastanak sa prodekanom vezano za tu nasu molbu... ja ne spadam u obnovce
al znam da se pricalo s tom curom vec... pa eto organizujte se pa kopirajte potpise sutra i posaljite joj...
[/quote]

evo ja cu preuzeti daj dio,samo da se nadjem s tim ljudima kod kojih je peticija,pa da kopiram...
ako znas ime i prezime ili broj telefona nekog od njih,molim te napisi mi u poruci :/

finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: Druga godino...

Post by finest »

Suzana je rekla da se njoj to treba predati do 11 sati,pa sad ...

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Druga godino...

Post by WB01 »

mi smo ujutro u 8 i 15 na faksu, nece nas biti tesko uocit s tim spiskovima, samo ne znam jel ti to moze pomoci jer tu bas i nema obnove 2 godine puno, vise ima starog sistema koji su u 2 godinu prenjeli 4 predmeta...

Cokolada
Posts: 59
Joined: Wed Jan 27, 2010 11:52 am

Odg: Druga godino...

Post by Cokolada »

[quote="WB01"]

mi smo ujutro u 8 i 15 na faksu, nece nas biti tesko uocit s tim spiskovima, samo ne znam jel ti to moze pomoci jer tu bas i nema obnove 2 godine puno, vise ima starog sistema koji su u 2 godinu prenjeli 4 predmeta...
[/quote]
kako nema obnove druge godine,kad sam ja licno se potpisala i dala spisak jos par ljudi,a valjda smo isti i obnova druge i oni sto su presli u 2. sa 4 predmeta??u istoj smo situaciji,treba to sve zajedno uklopiti po mom misljenju...

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”