Druga godino...

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
vellyy
Posts: 6
Joined: Sat Jun 27, 2009 10:10 am

Odg: Druga godino...

Post by vellyy »

ma nebitno,iz istog smo koša  :S
jel moze da se nadjemo u 10 ispred fakulteta?

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Druga godino...

Post by WB01 »

[quote="Cokolada"]
[quote="WB01"]

mi smo ujutro u 8 i 15 na faksu, nece nas biti tesko uocit s tim spiskovima, samo ne znam jel ti to moze pomoci jer tu bas i nema obnove 2 godine puno, vise ima starog sistema koji su u 2 godinu prenjeli 4 predmeta...
[/quote]
kako nema obnove druge godine,kad sam ja licno se potpisala i dala spisak jos par ljudi,a valjda smo isti i obnova druge i oni sto su presli u 2. sa 4 predmeta??u istoj smo situaciji,treba to sve zajedno uklopiti po mom misljenju...
[/quote]


Nisam rekao da nema, nego da je ovih vise dosta... uglavnom slazem se da smo u istom problemu, i da to treba uklopiti sve zajedno...
Ajde sutra cu im reci da ostave kopiju kod mirse, i da se nadjemo u 10 nema svrhe jer mi imamo taj sastanak kod prodekana ujutro... njemu cemo dati to

Cokolada
Posts: 59
Joined: Wed Jan 27, 2010 11:52 am

Odg: Druga godino...

Post by Cokolada »

hej ljudi,imal sta novo,jel se zavrsila sjednica??? :c053:

SoMeOne
Posts: 274
Joined: Mon Oct 05, 2009 9:12 am

Odg: Druga godino...

Post by SoMeOne »

Zamolila bih vas da danas u 15 dodjete ispred faxa,jer ce odredjena grupa studenata,ici kod dekana,da trazi jos jedan rok za sve predmete,bez obzira koliko nam fali za uslova!

beby
Posts: 76
Joined: Tue Sep 29, 2009 10:07 pm

Odg: Druga godino...

Post by beby »

ja obnavljam drugu godinu,pa me zanima znate li sta o ovome sto se prica da cemo morati po ispitu placati 30KM

jaca_989
Posts: 122
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:00 pm

Odg: Druga godino...

Post by jaca_989 »

[quote="beby"]
ja obnavljam drugu godinu,pa me zanima znate li sta o ovome sto se prica da cemo morati po ispitu placati 30KM
[/quote]

Placa se svaki predmet 30 km kada se bude prijavljivao..
znaci ako obnovis sa 4 ispita placas 4x30 km :D

finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: Druga godino...

Post by finest »

a kada gubis status redovnog po bolonji???ako si  prvi put upisao po starom, pa obnovio I put po bolonji kad si pao u nju,pa et sad opet obnovis jesil kad das uslov i dalje redovan il prelazis u vanredne???
pa puno 30 KM,sto se za to ne bunimo,sta je njima nije ovo privatni fax?!!

jaca_989
Posts: 122
Joined: Tue Sep 22, 2009 11:00 pm

Odg: Druga godino...

Post by jaca_989 »

[quote="finest"]
a kada gubis status redovnog po bolonji???ako si  prvi put upisao po starom, pa obnovio I put po bolonji kad si pao u nju,pa et sad opet obnovis jesil kad das uslov i dalje redovan il prelazis u vanredne???
pa puno 30 KM,sto se za to ne bunimo,sta je njima nije ovo privatni fax?!!
[/quote]

Vjeruj mi da ne znam to..trebas se u studentskoj raspitat :D
znam da je puno 30 Km :D
i ja sam placala,i jos nam rekli da imamo pravo izac na 5 rokova,sto znaci 1 rok = 6km..a eto vidis problema oko rokova,jedva nam i ovaj socijalni dali cccc

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Druga godino...

Post by sentinel »

Pojma nemam sta im to tacno znaci i koji su to pojedinacni slucajevi, ali evo neka se nadje:
Obzirom da su na danas upriličenom sastanku izneseni i podaci da određeni broj studenata, pojedinačni slučajevi koji se razlikuju od fakulteta do fakulteta, nisu mogli pristupiti socijalnom roku, donesen je zaključak u kome se kaže da oni studenti koji su imali proceduralne propuste, administrativno-tehničke greške prilikom stvaranja uvjeta za prijavu ispita, zaštitu i ostvarenje svojih prava mogu tražiti na matičnim fakulteteima tako što će podnijeti pisani zahtjev dekanatima za omogućavanje polaganja ispita na socijalnom roku, kako je to utvrđeno ostalim pravilima.

SoMeOne
Posts: 274
Joined: Mon Oct 05, 2009 9:12 am

Odg: Druga godino...

Post by SoMeOne »

:moli: :moli: :moli:
ljudi,jel ima neko da nije upisao godinu???
Ja nisam jos,cekala sam da vidim hocel biti rokova dodatnih,pa jel ima neko neki savjet???
hvala unaprijed na kolegijalnosti

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”