Druga godino...

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Druga godino...

Post by WB01 »

Da ali je to nemoguce sprovesti na nasem fakultetu, jer imamo redovne rokove u srijedu i petak, kako ces znati koliko ti je do uslova?
Sacekajmo sutra da vidimo sta ce nam reci...

Bellatrix
Posts: 506
Joined: Mon Jul 06, 2009 9:21 pm

Odg: Druga godino...

Post by Bellatrix »

Pa u tome je bas i fazon i to nije samo na nasem fakultetu, tako je i na ekonomskom i na filozofskom, meni je zadnji redovni pismeni ispit 1.10. a kada ce biti usmeni od tih pismenih....pa kada ce biti rezultati od ispita na koje sam izasla....ma ovdje se ne zna ko pije ko placa....nece se do novembra nista znati....moje pare ce ostati u novcaniku jos mjesec dana...vidjet cemo sta ce se izdesavati u narednom periodu...

WB01
Posts: 293
Joined: Tue Jul 28, 2009 11:58 am

Odg: Druga godino...

Post by WB01 »

Slazem se, ili ce se cekati izbori da prodju... meni nije jasno sta cekaju ovi sa ostalih godina, narocito prve? treba pisati zahtjev za ove rokove... ovako nije nikad bilo pa nece ni ove godine!

typhoon
Posts: 136
Joined: Mon Dec 07, 2009 12:12 pm

Odg: Druga godino...

Post by typhoon »

nema ništa dok se mi ne dignemo na proteste!! da dozvolimo da nam ne daju socijalne rokove za sve predmete???koji su uvijek bili.ako po bolonji ne daju socijalne onda zašto ne ukinu i usmene ispite?? ovo stvarno nema smisla  :c053: mislim da im je samo u cilju da što više studenata obnovi kako bi se nakupili para  :@ a to što nemamo kvalitetnu nastavu,za koju plaćamo i što na upis ocjene moramo čekati mjesec dana,to je druga priča

finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: Druga godino...

Post by finest »

ma nema sanse da ostanemo na ovom 1 roku,pa ovo je apsurd,ljudio dali rok a oslai nisu zavrseni.danas prodekanu il kofrcu treba otic,joj sta rade,ma nista bez protesta,treba blokirat fax u pon!!!

djolina
Posts: 39
Joined: Wed Jun 09, 2010 11:51 am

Odg: Druga godino...

Post by djolina »

kako su se svi bili usutili, nista oni ne znaju, sve se ovo vec od prije znalo, najlakse je udarit po studentima, sprovode neku bolonju, a ustvari su stvorili vecu konfuziju, prave cirkus od fakulteta s kojekakvim bodovima. kako je prije bilo, dok nije svako bio profesor i asistent, zna se dobijes knjigu spremas,naucis,izadjes na ispit i dobijes ocjenu i poselamis se s tim, vise kolokvija i bodova i gluposti nisam vidjela u svom zivotu. jos nam ne daju ni rokove, sramota

sentinel
Posts: 769
Joined: Sat Jun 27, 2009 12:38 pm

Odg: Druga godino...

Post by sentinel »

I dogodilo se sto i prosle godine kad su govorili studentima da ce ici po starom sistemu, pa im na kraju prvog semestra rekli da su morali ici na vjezbe i kolokvije i sl.

A nema Kofrc nista s tim, to je do senata.

Cokolada
Posts: 59
Joined: Wed Jan 27, 2010 11:52 am

Odg: Druga godino...

Post by Cokolada »

oni su sad na sjednici u sustini samo raspravljali o rokovima,tek ce sad u ponedjeljak biti rasprava ezana za bezuslovni i prenos 4 predmeta s druge godine obnovcima..treba skupiti sto vise potpisa danas od 1h,mislim stvarno bi bilo nepravedno kad ne bi odobrili,kad je moglo prosle godine zasto ne bi i ove ccc,ovo je da pobudalis sa organizacijom njihovom  :c053: :c053: :c053:

finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: Druga godino...

Post by finest »

a kako znate da ima sad sastanak???bez uvrede al konstantno se izmisljaju neke price,vise se ne zna nista 100%???joj dok mi ovaj fakultet zavrsimo fino svi na psihijatriju

Cokolada
Posts: 59
Joined: Wed Jan 27, 2010 11:52 am

Odg: Druga godino...

Post by Cokolada »

mislim da je 100 % u ponedjeljak,tako sam bar procitala obavjestenje na stranici ekonomskog fax-a,objavila cura koja bude na tim sjednicama sta ja znam...nadajmo se boljem :D :moli:

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”