BEZUSLOVNI PRELaz

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.

chirilo
Posts: 11
Joined: Wed Sep 08, 2010 11:54 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by chirilo »

Situacija je ovakva, nakog sinocnjeg sastanaka izmedju generalnog sekretara i studentskih sluzbi Univerziteta poslate su neke smjernice na sve fakultete, a koje se ticu upisa u narednu godinu pa i bezuslovnog prelaska. Unutar tih smjernica je pisalo da studenti po Zakonu ne mogu prenijeti u 4 godinu predmete iz druge godine,, iako su dobili bezuslovni. Medjutim to ljudi NIJE istina. I greska je danas na nasu reakciju, tj reakciju predstavnika studenata ISPRAVLJENA. Vec u poslijepodnevnim satima je nastavljen upis na svim fakultetima, s tim da je za sada ogranicenje da studenti ne mogu prenijeti predmete iz 1 godine u 4 sto je u neku ruku malo i logicno (ali da se ne uvrijede pojedinci). Znaci vi mozete preci bezuslovno u 4 godinu sa predmetima iz 2 i 3 godine, jer je takva ista procedura bila uradjena i prosle godine, tako da ni ove nece biti problema.
hvala bogu da ima neko pametan ko gospodzica sa ekonomskog fakulteta

konj na livadi
Posts: 39
Joined: Wed Jan 27, 2010 7:02 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by konj na livadi »

znaci sutra bi mogli upisati godinu,studenti koji imaju recimo jedan usmeni s druge godine ne polozen,koji ih koci a imaju uslov iz 3. za 4  godinu!samo ne znam koji je razlog sto to nije moglo danas? :nervoza:

cvjetic83
Posts: 123
Joined: Thu Jul 09, 2009 11:44 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by cvjetic83 »

ovo sto se juce desilo je cirkus  :@...ali nemojte  krivit nase fine tete u studnskoj sluzbi jer one samo rade svoj posao...juce sam bila na faksu do 5 sati i vjerujte da su one radile i primale upisne listove i tad cak su cekali ljude da upisu ocjenu iz finansija....juce su odjednom blokirali upis nemam pojma zasto i cija je to politika bila da naprave ovakav haos....ali u svakom slucaju juce su mogli upisat svi kojima je cista druga god..a poslije podne su upisivali red.studenti bez obzira jel im cista god ili nije...vandredni moraju cekat do danas jer ipak oni uplacuju po 750km.....jer se kao svi moramo upisat do 02.10. pa je zbog toga i subota proglasena radnim danom..... tako da cemo tek danas saznat sta je sa ovim upisom i sta sa ljudima koji su vec upisali....cak su juce rekli da se moze upisat samo ko ima cistu drugu i ko ima 5iz trece....mislim da nema smisla...totalo sam razocarana u ovaj faks....ali mislim da ako ovo ovako ostane a mi nepoduzmemo nista i neizborimo se kakvi smo to buduci pravnici.....

finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by finest »

upis se odvija sasvim redovno na faxu,tak da se mozete opustiti :))

Miralemus
Posts: 30
Joined: Sat Jun 27, 2009 11:06 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Miralemus »

Nema nista od toga... ovo je "njihova godina", sjecam se da je bila "njihova godina" prije 2 godine kad su isto odnosno slicno uradili, stoga dzaba sve zalbe, zahtjevi, protesti i sl. Treba to sve pobiti..

Lillith
Posts: 211
Joined: Sun Nov 15, 2009 1:16 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Lillith »

Na faxu se sve odvija kako treba :) Predaju svi za upis ali se kao jos ne zna sta ce biti, nadati se najboljem :D Vjerovatno je sve uredu :)

nigga
Posts: 162
Joined: Mon Jul 27, 2009 11:37 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by nigga »

je li ovo bio upis za sve do 2.10.  :e015:

Mery
Posts: 243
Joined: Mon Sep 21, 2009 11:33 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Mery »

ja danas isla do studentske da pitam je li se culo sta u vezi bezuslovnog, a tetea Bilja mi je rekla da se papiri i dalje primaju i da ona nije nista cula i da ne brinem dzaba... ne znam sta to treba da znaci... ali trebali bi znati do kraja ove sedmice jer u ponedjeljak pocinju predavanja za 4.godinu...

ALL
Posts: 48
Joined: Tue Apr 06, 2010 8:54 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by ALL »

a sta bi se to trebalo znati, pa ljudi zar ovo nije gotovo,konacno_svi smo se upisali,raspored predavanja izasao, sutra pravna med u 8i15  :e015:

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”