BEZUSLOVNI PRELaz

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Ena Piragic »

Zar ono nije fiktivni raspored kao i mnogi do sada? Jucer je valjda trebalo biti privredno ali naravno sumnjam da je bilo ista od tog!

Lillith
Posts: 211
Joined: Sun Nov 15, 2009 1:16 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Lillith »

[quote="Ena Piragic"]
Zar ono nije fiktivni raspored kao i mnogi do sada? Jucer je valjda trebalo biti privredno ali naravno sumnjam da je bilo ista od tog!
[/quote]

Nisu bila predavanja juce, uostalom valjda ce biti obavijest kad bude dolazio neki profesor, ili?  :)

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Ena Piragic »

Cujem od kolege da je bila pravna medicina danas ipaaaaak, ajooooooooj kako je covjek poranio.

DONCAFE
Posts: 1
Joined: Thu Sep 16, 2010 1:32 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by DONCAFE »

slazem se sa kolegom sto kaze o Rasimu...gledao je samo svoj interes,takvima nije mjesto u uniji studenata...nismo kolege u pravom smislu te rijeci!!!!!!!

Admir_24
Posts: 20
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:07 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Admir_24 »

ZnaL ko jesu li zavrsili indexe onih koji su predali za bezuslovni ?
Jesul pocela ikakva predavanja za  nas 4 tu godinu ako smo presli uopste ?

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Ena Piragic »

Danas sam bila u studentskoj sluzbi. Nijedan index za cetvrtu godinu nije gotov, trebali bi poceti raditi nase indexe poslije upisa politickih sistema.

Admir_24
Posts: 20
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:07 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Admir_24 »

poslije upisa politickih ? kakve to veze ima sa mnom i ostalima koji su predali indexe, odnosno "upisali se "  prije pet, sest il sedam dana ?
Sta li sad mute  :h055: :zamisljen: 
Kako cujem, nema ni predavanja vec neki fiktivni raspored ko i uvijek..  :zamisljen:
ee moj Boze gdje mi zivimo i studiramo... ;(

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Ena Piragic »

Ko ce ih znati. Ja sam predala indeks prije deset dana i ne mogu zdravstveno jos uvijek da se osiguram radi toga sto je ludnica sa procedurom jer imaju uslovne i bezuslovne studente. Barem sam ja to tako protumacila. Ne znaju vise gdje glavom udaraju.

Admir_24
Posts: 20
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:07 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Admir_24 »

dobro..hvala na odgovoru..
ma mogu bar reci jel definitivno da ce biti bezsulovni bez  nekih uslova ( recimo da imas cistu drugu godinu kao sto su neki spominjali ) il nece bit..
treba njih sve po glavi udarit ako oni vec ne znaju gdje udaraju... :lol:

cvjetic83
Posts: 123
Joined: Thu Jul 09, 2009 11:44 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by cvjetic83 »

da slazem se trebaju nam bar reci jesmo li presli ili ne i ko je presao svi ili samo ko ima cistu drugu ...ja sam bila prije dva dana i jucer na faksu i sve sto su mi rekli jeste da se jos nezna nista i da se drze zakona i upisuju sve...na pitanje da li da idemo na predavanja iz 4  nista mi nisu rekli ...a ni indeksi jos nisu gotovi samo za studnete kojim treba upis ili da idu na mjp ali da sto prije vrate u studensku sluzbu..ja neznam dok kad ovo ce trajat jer ni sama neznam jesam li upisana ili ne jer nedaju nam konkretne odgovore da jeste svi ste upisani i nek budu gotovi indeksi za mjesec briga me...a ne ovako i jesam i nisam ...ali mislim da ni u studenskoj nista neznaju jos ...mada nevjerujem da ce nam sad opet nesto zeznut za bezuslovni jer svi smo uplatili i predali cirkus bi bio vratiti pare ....mada vise neznam ni sama sve je moguce kod nas....totalno zbunjena.... :h055:

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”