BEZUSLOVNI PRELaz

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
aldina
Posts: 108
Joined: Sat Oct 03, 2009 3:29 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by aldina »

kolegica mi sad kaze da ce na fakultetu pric akako smo kofol mi pogresno skontali i protunacili zakon ,nikad kako nije pisalo bezuslovno u pravom smislu te rijeci nego da nam mora biti cista godina.Kaze da je neki oredstavnik otisao u rektorat da se to rijesi.Ja ne znam cemu ovo sve,pa nije valjda da su to svi pogresno svatili,u st.sluzbi nista nece da rade dok ne dobiju odobrenje pa nas tako ne bi ni upisivale i primale papire za upis da smo mi studenti pogresno skontali.U zakonu jasno pise ,a taj clan stoji i na oglasnoj poloci,pa ko god zeli nek ga procita i tu jasno pise,ne vidim nacin na koji oni mogu za jedan dan promijenit zakon,pa da su tako efikasni u mijenjanju zakona ova zemlja mi bila puno puno bolja .Ja samo zna da mi nista nije jasno i iskreno se nadam da ce to rijesiti u nasu korist :moli:

boom
Posts: 27
Joined: Mon Jan 04, 2010 5:59 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by boom »

opet se ponavljam ...oni nama mogu tumaciti zakone kako oni hoce... juce na sastanku su se sami pohvalili da su oni inicijatori bezuslovnog prelaska i da tako ostaje i da je sva po zakonu ...koji su nama tumacili ...a danas okrecu plocu i tumace zakon kako njima odgovara... mislim ja nema koristi od bezuslovnog prelaska ...al tek sam juce shvatila da mi njima placamo da nas muce....

finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by finest »

ma neces tuzit pravni nego untz,joj sta rade,pa nek neko nazove nekog asistenta s kim je dobar.bozeeeeeeee

chirilo
Posts: 11
Joined: Wed Sep 08, 2010 11:54 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by chirilo »

ne mogu da vjerujem ,ovo je skandal nevidzeni  :@ :@ :@ :@

ALL
Posts: 48
Joined: Tue Apr 06, 2010 8:54 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by ALL »

daj ljudi da se organizujemo,svi na fakultet,da se to rijesi, kakvo je ovo njesra sad ba,juce se upisala,prenijela ustavno 2,sve ok, sta je ovo ba ! jel' ovo univerzitet il' skup baba koje se predomisljaju ! treba def na proteste, nista manje!

finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by finest »

ma smijesno,prosle godine na svim fakultetima su prenosili s druge godine nema sanse da sada bude drugacije jer se  sprovodi isti zakon,ma nema sanse,zapalit ih treba !!!

finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by finest »

a nigdje nema nista o ovom prekidu,ni na stranici untz...mozda stvarno donose doluku za neke dodatne rokove,jer ako sulove ovaj bezuslovni onda moraju dat onaj socijalni rok od 2 predmeta koji su ukinuli pa da ljudi imaju sansu cistit godinu 2.

mirhica87
Posts: 60
Joined: Thu Nov 19, 2009 8:10 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by mirhica87 »

Upravo je moj tata bio na faxu kaze da je puno studenata a da su dekan i jos neki otisli na sastanke u rektorat da se to rijesi.... i da bi trebalo biti obavjestenje danas, eto ostaje nam da i mi onda na fax i vidimo sta ce biti ishod cijele ove zbrke...... rade kako im je volja a mi im dodjemo ko marionete .......... :nervoza: :nervoza: :nervoza:

finest
Posts: 117
Joined: Tue Aug 31, 2010 1:56 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by finest »

ma ne moze to tako,krajnje neozbiljno,rektor izgleda pokusava spoznati koje su granice njegove moci!!!

boom
Posts: 27
Joined: Mon Jan 04, 2010 5:59 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by boom »

rektor ustvari pokusava da izracuna kako ce vise para zaraditi  :h055:

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”