BEZUSLOVNI PRELaz

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Admir_24
Posts: 20
Joined: Wed Jul 14, 2010 11:07 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Admir_24 »

Koliko sam ja vidio...moglo je jos od jutros  :D :bravo: uh, kad svi dodjemo na predavanja u "ogromni" amfiteatar  :h055: :D :D

azzzric
Posts: 65
Joined: Wed Jul 01, 2009 1:44 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by azzzric »

Informacije sa sastanka:



1. EKONOMIJA (redovan studij - stari sistem) dobija bezuslovan prelazak s 3 na 4 godinu!!
2. Ekonomija (redovan studij - stari sistem) nema dodatni socijalni rok (3 i 4 godina), dekan je rekao da ce nam se pruziti prilika da u okviru apsolventskog roka u mjesecu oktobru izadjemo na neke ispite ako zelimo!!
3. Ekonomija (redovan studij) - BOLONJA - imaju pravo izaci na jedan ispit ako im je za uslov
4. VPS Tuzla i Travnik - Bolonja (1 i 2 godina) - imaju pravo izaci samo na jedan ispit ako im je za uslov
5. VPS Tuzla - studenti koji obnavljaju godinu - imaju pravo prenijeti samo 2 predmeta u narednu godinu!!
6. VPS Tuzla i Travnik - studenti u narednu godinu mogu prenijeti bilo koja dva predmeta bez obzira na broj kredita!!
7. Apsolventi nemaju uopce roka, nego cekaju aspolventski rok u mjesecu oktobru


NAPOMENA: socijalni rok ce poceti tek kad se zavrsi drugi redovan rok!!

Ovo je konacna odluka, proslijedjena svim fakultetima i svim dekanima i nisu moguce nikakve izmjene!!

EVO OVO SAM COPY SA STRANICE EKONOMIJE, A TO VAZI I ZA NAS ZNACI "APSOLVENTSKI ROKU U OKTOBRU" TO JE POENTA OVOGA...NADAM SE DA OVO NIJE SUPLJA PRICA I DA CE NAM DOZVOLITI DA IZADJEMO NA TAJ ROK  :moli: :moli: :moli:

azzzric
Posts: 65
Joined: Wed Jul 01, 2009 1:44 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by azzzric »

Naravno mi ovo moramo pitati svog dekana da nam dozvoli, nadam se da hoce al to treba vec sad pokrenuti  :d055:

Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Ena Piragic »

Koliko sam shvatila dekan a ni prodekan nisu bili raspolozeni ni za kakvu saradnju. Neka nam nisu dali vise nijedan rok, ali zasto 4oj godini ukinuse rokove do apsolventskih. Stvarno, ove godine su dali bezuslovni ali zato pored toga nijedan drugi student nije mogao ostvariti nijedno svoje pravo. Sramota. Zasto stavljaju u zakon ono sto ne planiraju sprovesti.
Bezuslovni su zagarantirali zakonom i sada kada su ga odobrili, ostali neka ispastaju. Da Bog sacuva fakulteta i drzave!
Last edited by Ena Piragic on Mon Sep 27, 2010 10:09 pm, edited 1 time in total.

PFtuzla
Posts: 125
Joined: Sun Dec 13, 2009 2:30 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by PFtuzla »

[quote="azzzric"]

7. Apsolventi nemaju uopce roka, nego cekaju aspolventski rok u mjesecu oktobru



EVO OVO SAM COPY SA STRANICE EKONOMIJE, A TO VAZI I ZA NAS ZNACI "APSOLVENTSKI ROKU U OKTOBRU" TO JE POENTA OVOGA...NADAM SE DA OVO NIJE SUPLJA PRICA I DA CE NAM DOZVOLITI DA IZADJEMO NA TAJ ROK  :moli: :moli: :moli:
[/quote]

azzric taj se rok odnosi na one koji su sad apsolventi, mi smo apsolventi tek od maja iduce godine tako da se to ne odnosi na nas  :f035:

nigga
Posts: 162
Joined: Mon Jul 27, 2009 11:37 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by nigga »

da sam znao da je skolovanje ovdje ovakav qrac,upiso bih istovremeno 5 fakulteta (sve kurseve sa filozofskog  :lol::bravo:
neki dan sam taksisti savjetovo da upise,dacu mu ja skripte,je8o ga skripte  :haha:

zna se,na prvoj ganjaj cijelu opcu,cijelu teoriju,ekonomiju,administraciju i demokratiju prepisi,na sociologiji se pravi ko da si iz podrinja - na drugoj,ganjaj cijelo krivicno iz skriptice od 20 strana,vedad daje uvijek ista pitanja,cijelo gradjansko kod hamida veseljaka,oratorstvo,retoriku i ekonomsku politiku samo upise,na italijanskom ispisi klupu na rudarsko geolosko gradjevinskom fakultetu,zapni koji put na porodicnom,a na trecoj ganjaj sigurno: cijele obligacije (premlada asistentica),krivicno procesno (ko da vedad pravi one testove),ubosces jednom politicke,kriminalistiku,prenologiju i MJP,kad se pojavi profesorica

stvarnu tezinu fakultetu daje samo cekanje,moljenje da se prof pojavi,guzva,neorganizacija

da sumiram,fakultet ovaj vrijedi koliko uzmem (koliko zelim da naucim),ali bih bolje proso da sam kupio:
Image

kladim se da bi mi izdavac osiguro i praksu!

Shmizla
Posts: 122
Joined: Fri Jan 29, 2010 4:43 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Shmizla »

kolega upišite sad još 2, 3 fakulteta, nikad nije kasno..

Nema potrebe da citiraš komentar odmah iznad tvog.
Last edited by Shmizla on Thu Sep 30, 2010 7:35 pm, edited 1 time in total.

azzzric
Posts: 65
Joined: Wed Jul 01, 2009 1:44 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by azzzric »

[quote="PFtuzla"]
[quote="azzzric"]

7. Apsolventi nemaju uopce roka, nego cekaju aspolventski rok u mjesecu oktobru



EVO OVO SAM COPY SA STRANICE EKONOMIJE, A TO VAZI I ZA NAS ZNACI "APSOLVENTSKI ROKU U OKTOBRU" TO JE POENTA OVOGA...NADAM SE DA OVO NIJE SUPLJA PRICA I DA CE NAM DOZVOLITI DA IZADJEMO NA TAJ ROK  :moli: :moli: :moli:
[/quote]

azzric taj se rok odnosi na one koji su sad apsolventi, mi smo apsolventi tek od maja iduce godine tako da se to ne odnosi na nas  :f035:
[/quote]

Odnosi se itekako na nas jer ovo pise cura koja je isto sad tek 4 godina i predsjednik je asocijacije studenata ekonomskog fakulteta licno je njoj dekan rekao da ce im dospustiti da izadju na apsloventski rok ako to zele al iz odredjenih predmeta...

Uostalom evo vam stranica pa se sami uvjerite

http://ef-tz.info/

Shmizla
Posts: 122
Joined: Fri Jan 29, 2010 4:43 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Shmizla »

i ja sam shvatila da se stav 2. u ovoj odluci odnosi  i na nas koji smo sad upisali 4-tu, ukoliko se i naš dekan složi s tim kao i dekan ekonomskog fakulteta. :mig: :mig:

ALL
Posts: 48
Joined: Tue Apr 06, 2010 8:54 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by ALL »

[quote="nigga"]
da sam znao da je skolovanje ovdje ovakav qrac,upiso bih istovremeno 5 fakulteta (sve kurseve sa filozofskog  :lol::bravo:
neki dan sam taksisti savjetovo da upise,dacu mu ja skripte,je8o ga skripte  :haha:

zna se,na prvoj ganjaj cijelu opcu,cijelu teoriju,ekonomiju,administraciju i demokratiju prepisi,na sociologiji se pravi ko da si iz podrinja - na drugoj,ganjaj cijelo krivicno iz skriptice od 20 strana,vedad daje uvijek ista pitanja,cijelo gradjansko kod hamida veseljaka,oratorstvo,retoriku i ekonomsku politiku samo upise,na italijanskom ispisi klupu na rudarsko geolosko gradjevinskom fakultetu,zapni koji put na porodicnom,a na trecoj ganjaj sigurno: cijele obligacije (premlada asistentica),krivicno procesno (ko da vedad pravi one testove),ubosces jednom politicke,kriminalistiku,prenologiju i MJP,kad se pojavi profesorica

stvarnu tezinu fakultetu daje samo cekanje,moljenje da se prof pojavi,guzva,neorganizacija

da sumiram,fakultet ovaj vrijedi koliko uzmem (koliko zelim da naucim),ali bih bolje proso da sam kupio:
Image

kladim se da bi mi izdavac osiguro i praksu!
[/quote]



ahahahhahahhahahahah ! kralj !! oj volim te ! hahahahhahah! sto jest', jest' ! :p025:

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”