BEZUSLOVNI PRELaz

Rasprave o aktuelnim događanjima na fakultetu.
Ena Piragic
Posts: 539
Joined: Wed May 12, 2010 12:23 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by Ena Piragic »

Mislim da potpuni bezuslovni se uopste ne dovodi u pitanje, u studentskoj sluzbi ne daju odgovore nikome jer nece da zavaraju studente odgovorima s obzirom da ni one ne mogu kontrolirati senat i njihovu promjenu misljenja svaki drugi dan. Za sada je bezuslovni na snazi i ostati ce tako vjerovatno, jer nemaju druge mogucnosti i ne trebate se brinuti toliko. A indekse ne rade nikome sa 4. godine, tako je meni receno, vjerovatno jer sada moraju detaljnije upisivati i razvrstavati uslovne i bezuslovne pa  je mnogo vise posla u pitanju.

dijana.m
Posts: 56
Joined: Tue Aug 31, 2010 10:57 am

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by dijana.m »

Svi smo IV godina,uslovno ili bezuslovno,to nije uopste dovedeno u pitanje,nema obnove IIIgodine.Ja sam jucer dizala index za upis politickih,i upisana sam u VII semestar,samo jos da se provjere prijave.Uopste nema razloga za brigu,svi smo IV godina naravno!

cvjetic83
Posts: 123
Joined: Thu Jul 09, 2009 11:44 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by cvjetic83 »

hvala kolegice na odg.... :D :D

chirilo
Posts: 11
Joined: Wed Sep 08, 2010 11:54 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by chirilo »

dali neko zna za indexe dali su gotovi ili kad bi otprilike mogli biti gotovi  oni sto su predali za bezuslovni

tanjaaa
Posts: 1
Joined: Mon Mar 22, 2010 8:55 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by tanjaaa »

ja sam bila u petak u st.slzubi kod nasih teta i receno mi je da ce indexi biti u srijedu gotovi ceka se samo potpisi dekana...

konj na livadi
Posts: 39
Joined: Wed Jan 27, 2010 7:02 pm

Odg: BEZUSLOVNI PRELaz

Post by konj na livadi »

hvala na inf to sam htio pitati! :bravo:

Post Reply

Return to “Događanja na fakultetu”