PFSA: Medjunarodnopravni smjer (katedra krivicnog prava)

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Andi
Posts: 11
Joined: Thu Oct 17, 2013 12:36 pm

PFSA: Medjunarodnopravni smjer (katedra krivicnog prava)

Post by Andi »

Ne znam da li to itko zna :D ja sam išla negdje oko 10 ujutro i našla sam ga :D treba malo imati i sreće :)

Jasna
Posts: 123
Joined: Sun Aug 30, 2009 8:40 pm

PFSA: Medjunarodnopravni smjer (katedra krivicnog prava)

Post by Jasna »

Hvala kolegice  :d055:

Jasna
Posts: 123
Joined: Sun Aug 30, 2009 8:40 pm

PFSA: Medjunarodnopravni smjer (katedra krivicnog prava)

Post by Jasna »

Kakav je ispit kod prof.Petrovića? ako se sjećate otprilike pitanja koja su bila na I roku? na sta najvise na obratimo pažnju?

honey1991
Posts: 2
Joined: Fri Nov 07, 2014 3:31 pm

PFSA: Medjunarodnopravni smjer (katedra krivicnog prava)

Post by honey1991 »

Drage kolege, ove godine sam primljena na ovaj smjer pa imam nekoliko nedoumica. Nadam se da ćete naći vremena i odgovoriti mi.
Zanima me da li DL studij spada u redovni ili vanredni? Ja sam mislila da je to podvrsta redovnog studija, međutim negdje sam pročitala da je vanredan.
Također me zanima da li, u slučaju DL studija, dobijamo nekakvu literaturu na mail i da li smo zaista obavezni dolaziti na ta predavanja (negdje sam pročitala da trebamo doći 3 puta u semestru).
I još jedno pitanje - budući da sam dijete poginulog borca, zanima me da li postoje kakve olakšice kad je u pitanju školarina i ukoliko takvih olakšica ima, da li one samo vrijede za redovne studente koji će pohađati nastavu? Pitam vas jer nigdje nisam pročitala detalje o tome. Hvala puno.

edis456
Posts: 2
Joined: Tue Oct 26, 2010 4:18 pm

PFSA: Medjunarodnopravni smjer (katedra krivicnog prava)

Post by edis456 »

Ko predaje izborne predmete:
Etilologija narkomanije
Otkrivanje i dokazivanje krivicnih djela- okvirne odluke
Klasicna medjunarodna krivicna djela?

hvala

Bonana
Posts: 19
Joined: Wed Oct 06, 2010 10:58 pm

PFSA: Medjunarodnopravni smjer (katedra krivicnog prava)

Post by Bonana »

Ja mislim da je Etiologija narkomanija prof.Petrovic, Otkrivanje i dokazivanje krivicnih djela prof.Hajrija, i Klasicna medjunarodna krivicna djela prof. Tomic.

Dacca
Posts: 714
Joined: Wed Dec 08, 2010 6:10 pm

PFSA: Medjunarodnopravni smjer (katedra krivicnog prava)

Post by Dacca »

O B A V J E Š T E N J E

Obavještavaju se studenti II ciklusa studija na MEĐUNARODNOPRAVNOM SMJERU upisani školske 2014/15. godine u svim statusima (i studenti na DL-studiju) da će se nastava kod Prof. dr Zvonimira Tomića iz predmeta:

MEĐUNARODNA KRIVIČNA DJELA održati 21.11.2014. godine od 16-20 sati u Sali II godine


Služba postdiplomskog studija

dženis
Posts: 19
Joined: Thu Sep 06, 2012 3:06 pm

PFSA: Medjunarodnopravni smjer (katedra krivicnog prava)

Post by dženis »

Šta je sa ostala dva izborna predmeta na ovom smjeru,po pitanju predavanja?i nastave uopće na ostalim predmetima,jer nije izašao raspored za ovaj smjer,ili možda jeste danas?nisam išla do faxa

Post Reply

Return to “II ciklus studija”