PFSA: Upravno-pravni smjer

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
Harvester_of_Sorrow
Posts: 1320
Joined: Thu Feb 04, 2010 2:48 pm

PFSA: Upravno-pravni smjer

Post by Harvester_of_Sorrow »

Otvaram temu za sve polaznike II ciklusa studija na upravno-pravnom smjeru PFSA.
Last edited by Harvester_of_Sorrow on Tue Dec 04, 2012 1:27 am, edited 1 time in total.

djavac
Posts: 63
Joined: Wed Aug 12, 2009 12:33 pm

Odg: PFSA: Upravno-pravni smjer

Post by djavac »

Gdje se nalazi sala za sjednice ?

pravnik_123
Posts: 578
Joined: Wed Jan 20, 2010 4:24 pm

Odg: PFSA: Upravno-pravni smjer

Post by pravnik_123 »

Drugi sprat ( preko puta rektorata, kod kabineta prof. Jasminke).

almedina k.
Posts: 5
Joined: Sun Aug 26, 2012 10:00 pm

Odg: PFSA: Upravno-pravni smjer

Post by almedina k. »

Može li mi neko odgovoriti, molim vas, da li postoje neki izborni predmeti za ovaj smjer? Ili su samo ovi obavezni? Hvala

NeLa
Posts: 140
Joined: Mon Sep 07, 2009 7:44 am

Odg: PFSA: Upravno-pravni smjer

Post by NeLa »

I mene to zanima, nemoguce da imamo sva 2 predmeta?  :k837:

mina**
Posts: 220
Joined: Thu Apr 15, 2010 12:17 pm

Odg: PFSA: Upravno-pravni smjer

Post by mina** »

da li je neko bio danas??

almedina k.
Posts: 5
Joined: Sun Aug 26, 2012 10:00 pm

Odg: PFSA: Upravno-pravni smjer

Post by almedina k. »

za NeLu: Danas sam saznala da i mi imamo izborne, a odlučimo se za koji prilikom predaje papira za upis.
Ja sam danas bila, dijelio je neke teme svima za eseje, i rekao je da to svi moramo uraditi kao i otići u sud i tražiti neki riješeni upravni spor koji ćemo prezentovati pred svima.. Predlažem da oni koji nisu bili danas dođu idući put kako bi saznali svoju temu..

NeLa
Posts: 140
Joined: Mon Sep 07, 2009 7:44 am

Odg: PFSA: Upravno-pravni smjer

Post by NeLa »

Hvala puno kolegice almedina na info. Koliko izbornih imamo i znas li slucajno kod kojih profesora? Ja nisam jucer bila na predavanju, pa nadam se da nije problem traziti temu sljedeci put? I jos me zanima da li prof. vodi evidenciju o dolascima? hvala jos jednom...

almedina k.
Posts: 5
Joined: Sun Aug 26, 2012 10:00 pm

Odg: PFSA: Upravno-pravni smjer

Post by almedina k. »

mislim da su nam  ponuđena 3 izborna predmeta, a biramo 1. Ne znam tačno koji su to predmeti, čula sam da je jedan od ponuđenih kod prof. Dedića( Lokalna samouprava) , ali nisam sigurna. Prof nije ništa rekao o vođenju evidencije, samo nam je pojedinačno podijelio teme, i mislim da neće biti nikakav problem naknadno izabrati temu. A učimo po knjizi Upravno pravo, samo dio za upravni spor.

mina**
Posts: 220
Joined: Thu Apr 15, 2010 12:17 pm

Odg: PFSA: Upravno-pravni smjer

Post by mina** »

da li mi neko ko je bio prosle sedmice na svim predavanjima moze reci da li, s obrzirom da njihovu evidenciju, je moguce raditi paralelno tj ne dolaziti radnim danima i biti redovan student?  jesu li se izjasnjavali prof o tom problemu,potpisivanjima?

Post Reply

Return to “II ciklus studija”