PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Podforum studenata postidplomskog studija (II ciklus) Pravnog fakulteta Univerziteta u Sarajevu.
azrita
Posts: 84
Joined: Tue Nov 02, 2010 5:51 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by azrita »

[quote="Sljaps"]
Ja sam danas bila na konsultacijama kod profesora, nije jos pregledao eseje, seminarske, rekao je da će javiti na telefon kada zavrsi, ali nije rekao (ni okvirno) kada ce to biti. :)
[/quote]
Bas divna vijest :) :) Znaci moze nam ovaj rok propasti jer ne znamo ni okvirno kad ce nas pozvati :)

azrita
Posts: 84
Joined: Tue Nov 02, 2010 5:51 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by azrita »

Zna li neko jel slucajno ima izmjena za ispit iz budzetskog u subotu u 13:15??Nekada prof zna u zadnji cas pomjeriti..Ako neko zna nesto plss,jer nisam u Sarajevu ! Hvala unaprijed..:)

bolic89
Posts: 51
Joined: Wed Oct 07, 2009 7:56 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by bolic89 »

imaju li pitanja u kopirnici?ne vjerujem da ce stici pregledati seminarske radove u ovoj sedmici.bolje onda poceti spremati ispit :)

reuf
Posts: 214
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:41 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by reuf »

[quote="norma323"]
Zna li neko mozda koja pitanja kruze na ispitu Porezno pravo, ili koja su bila na prvom redovnom roku? Koja su najbitnija, najcesca, bilo sta? Hvala! :))
[/quote]


I mene ovo interesuje, jel se uce ova pitanja po izvedbenom planu (ovo sto je stavio na dl stranici) ili nam moze dati bilo sta iz zakona, pa treba ucit sve redom??

amilaT.
Posts: 5
Joined: Wed Jun 02, 2010 5:50 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by amilaT. »

Zna li neko gdje mozemo naci ova 24 pitanja sto se spominju iz predmeta Ekonomske funkcije?
Plasim se da ce nam propasti i drugi rok ako budemo cekali profesora da nam javi za seminarski..
Pozz svima..

61177
Posts: 168
Joined: Wed Nov 04, 2009 1:38 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by 61177 »

Pitanja je djelio prof. na predavanjima... U toku dana cu ih napisati :)

reuf
Posts: 214
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:41 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by reuf »

Evo da se niko ne muci sa pisanjem, ja sam usliko pitanja, pa za slucaj da jos nekome zatreba.....


Image    Image

minaaa
Posts: 61
Joined: Mon Mar 16, 2009 1:00 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by minaaa »

Pozdrav, da li bi neko mogao reci sta je profesor Jahic rekao za seminarski/esej iz EFD? Koliko stranica i kako okvirno uraditi?

Sljaps
Posts: 8
Joined: Mon Sep 20, 2010 4:57 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by Sljaps »

Profesor je rekao da treba 5 strana napisati, da li kao seminarski ili esej svejedno, da damo svoje misljenje o temi, da on vidi da smo mi to shvatili:). Ako rad bude ok, postavit ce par pitanja iz rada, usmeno kod njega u kabinetu, i to je to:).

reuf
Posts: 214
Joined: Thu Jan 21, 2010 2:41 pm

PFSA: Pravno-ekonomski smjer

Post by reuf »

Polozil ko ovo Porezno, jesul bili rezultati?

Post Reply

Return to “II ciklus studija”